ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Медицинска сестра

5favoriteОбјавен на: 03-03-2019  |  Компанија: ZEM-ZEM  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLGIII
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: ZEM-ZEM
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 04-03-2019
Отворен до: 15-03-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

Диплома за завршено медицинско средно училиште Положен државен испит Основно познавање и работа со компјутер

Детали за огласот:

П.З.У. ЗЕМ-ЗЕМ објавува конкурс за медицинска сестра. Заинтересираните кандидатки треба да поседуваат:

Диплома за завршено медицинско средно училиште Положен државен испит Основно познавање и работа со компјутер Познавање најмалку: македонски и албански јазик.

Сите заинтересирани кадидати треба да испратат СV на е-маил адреса: info@zemzem.mk со назив “Апликација за медицинска сестра’’ најкасно до 15.03.2019.

За повеќе информации може да не контактирате на тел. 070-690-180

Веб страна: www.zemzem.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Доктор по медицина интернист

0 favorite Објавен: 16-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 14-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Карпош

Оглас: ...

Продукт менаџер

0 favorite Објавен: 15-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Македонија

Оглас: Санус Вите бара Продукт менаџер ...

Medicinska sestra

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Дом за стари лица Геромедикал Фе...

Универзитетски професор по медицина

1 favorite Објавен: 16-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МИТ Универзитет-Репу...

Индустрија: Медицина

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Доктор/ка

7 favorite Објавен: 11-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Интра Витам Меди...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Интра Витам Медикус има потреба...

Останати огласи во ист регион

Негувателка

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Дом за стари лица Геромедикал Фе...

Книговодител-Сметководител

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ПР...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопје

Оглас: Сметководствената фирма Профекс ...

Директор на маркетинг

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Инженер по геодезија

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Геодезија

Регион: Карпош

Оглас: ...

Работник на утовар и истовар

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...