ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Референт за продажба

18favoriteОбјавен на: 02-03-2019  |  Компанија: Друштво за проектира...  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLGIHJ
Работно место: Референт за продажба
Компанија: Друштво за проектирање и трговија ЕУРО-КЛИМА Марија Битола ДООЕЛ
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Битола
Отворен од: 04-03-2019
Отворен до: 25-05-2019
Плата: 18000
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

минимум ССС, ВСС ќе се смета за предност

Детали за огласот:

Продажба на опрема за климатизација, греење и вентилација

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Советник за маркетинг

0 favorite Објавен: 23-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги КО...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Трговски посредник

0 favorite Објавен: 23-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги КО...

Индустрија: Трговија

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист за продажба

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СТ- Охрид

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Штипски

Оглас: Бараме еден комерцијалист - презент...

Комерцијалист за продажба

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СТ- Охрид

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Струмички

Оглас: Бараме еден комерцијалист - презент...

Продавач

0 favorite Објавен: 23-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Прима Мебел ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Тетовски

Оглас: Прима е најголемиот хрватски ланец ...

Комерцијалист за продажба

1 favorite Објавен: 24-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СТ- Охрид

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Штипски

Оглас: Бараме еден комерцијалист - презент...

Останати огласи во ист регион

Хигиеничар на станбен и деловен простор

2 favorite Објавен: 21-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: УБЕРВОРКС ДООЕЛ Бито...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Самостоен стручен соработник

1 favorite Објавен: 23-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско услужно и п...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Администратор на бази на податоци

2 favorite Објавен: 22-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Битола

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 22-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Келнер/ка

2 favorite Објавен: 16-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ангромаркетинг ДОО

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Битолски

Оглас: Ангромаркетинг ДОО подружница Хотел...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 23-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мега Арома

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Битолски

Оглас: ДООЕЛ МЕГА АРОМА БИТОЛА ЗАРАДИ ПРОШ...