ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Референт за продажба

18favoriteОбјавен на: 02-03-2019  |  Компанија: Друштво за проектира...  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Активен
Код на огласот: TGLGIHJ
Работно место: Референт за продажба
Компанија: Друштво за проектирање и трговија ЕУРО-КЛИМА Марија Битола ДООЕЛ
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Битола
Отворен од: 04-03-2019
Отворен до: 25-05-2019
Плата: 18000
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

минимум ССС, ВСС ќе се смета за предност

Детали за огласот:

Продажба на опрема за климатизација, греење и вентилација

Веб страна:
Контакт телефон: 070 269 189
Контакт емаил: euroklimabt@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за внатрешен...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Преведувач

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Univerzal invest

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Одговорни сте и имате одлични комун...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Струмица

Оглас: ...

Сервисер

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PROING MONT

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Нашето претпријатие ПРОИНГ МОНТ ДОО...

Асистент за продажба

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДТУ ТОМ ТАИЛОР ДООЕЛ...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: ДТУ Том Таилор има потреба од асист...

Останати огласи во ист регион

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 20-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Линкестида Дооел

Индустрија: - Нема информација

Регион: Битолски

Оглас: Се бара продавачка за во бутик...

Механичар - Електричар

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хемометал Дооел

Индустрија: Трговија

Регион: Битолски

Оглас: Механичар за трактори и земјоделска...

Агент за продажба

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СОЊИ ДОРО ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Битолски

Оглас: Италијанскиот бренд за душеци PER D...

Продавач

1 favorite Објавен: 22-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Оператор на машина во производство

1 favorite Објавен: 17-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: нема информација

Регион: Битола

Оглас: Фурнитех Битола има потреба од о...

Еко хигиеничар

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...