ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Агент за недвижности

0favoriteОбјавен на: 02-03-2019  |  Компанија: нема информација  |  Индустрија: Недвижнини


Статус: Активен
Код на огласот: TGLGIHI
Работно место: Агент за недвижности
Компанија: нема информација
Индустрија: Недвижнини
Реон: Скопје
Отворен од: 03-03-2019
Отворен до: 31-03-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

англиски јазик, компјутери

Детали за огласот:

Агенција за промет со недвижности, Домик, има потреба од агенти за работа со или без работно искуство, над 25 години. 

Заинтересираните кандидати да го испратат своето CV со фотографија на следниот е-маил: domiknedviznosti.oglasi@yahoo.com

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: domiknedviznosti.oglasi@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Агент за недвижности

0 favorite Објавен: 13-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФАНС ДООЕЛ СКОПЈЕ

Индустрија: Недвижнини

Регион: Скопски

Оглас: Агенција за недвижности има потреба...

Агент за недвижности

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДОМИК НЕДВИЖНОСТИ

Индустрија: Недвижнини

Регион: Скопски

Оглас: Agencija za promet so nedviznosti D...

Агент за недвижности

0 favorite Објавен: 04-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДОМИК НЕДВИЖНОСТИ

Индустрија: Недвижнини

Регион: Скопски

Оглас: Агенција за промет со недвижности, ...

Останати огласи во ист регион

Logistic Coordinators

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бигор Клининг дооел ...

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: Фирма за хигиена има потреба од опш...

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Аптека Виола Скопје

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: "Виола" Аптеки се современа компани...

Пица мајстор

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРОМЕТ СТЕЕЛ ХОЛДИНГ

Индустрија: Туризам

Регион: Скопски

Оглас: Restaurant Aktiva ima potreba za pe...

Готвач

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Stanica straza

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од професионален готв...

Возач

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Dalma food i keterin...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: ДАЛМА ФООД И КЕТЕРИНГ СЕРВИС ДООЕЛ ...

Останати огласи од иста компанија

Продавач

0 favorite Објавен: 05-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Самопослуга - колонијал има потреба...

Оглас за вработување во Таргет Груп ДОО Скопје. Отворени се 2 (две) работни позиции

1 favorite Објавен: 25-02-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Магационер

0 favorite Објавен: 06-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Фирма од Скопје (прехранбена индуст...

Зборувате италијански јазик? Можност за вработување на неопределено време!

0 favorite Објавен: 07-03-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

UI Architect

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: WHO WE ARE InPlayer and Massive Int...

Bebitieri

0 favorite Објавен: 26-02-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Бебиситерство

Регион: Источна Македонија

Оглас: RABOTA VO ANGLIJA (CUVANJE NA DE...