ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

МЕДИЦИНСКИ ПРЕTСТАВНИК / СТРУЧЕН СОРАБОТНИК

0favoriteОбјавен на: 27-02-2019  |  Компанија: Вивакс фармацеутикал...  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Активен
Код на огласот: TGLFOHM
Работно место: МЕДИЦИНСКИ ПРЕTСТАВНИК / СТРУЧЕН СОРАБОТНИК
Компанија: Вивакс фармацеутикалс - претставништво
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: нема информација
Отворен од: 27-02-2019
Отворен до: 25-03-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

ВСС  Доктор на медицина, стоматолог, фармацевт

Одлично познавање на англиски јазик

MS office

одлични комуникациски вештини

Детали за огласот:

нема информација

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: office-mkd@vivax.sk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Козметичарка

1 favorite Објавен: 18-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Bonaderma

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: ПЗУ Бонадерма вработува козметич...

Медицинска сестра

3 favorite Објавен: 18-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU Dr. Petar Talevs...

Индустрија: Медицина

Регион: Битолски

Оглас: Се бара медицинска сестра за работа...

Козметичарка

1 favorite Објавен: 22-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Аквамарин МВ

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Козметичарка/масерка Потребни квал...

Медицинска сестра

4 favorite Објавен: 08-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Медико - Техник ...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Струмица

Оглас: нема информација...

Доктор/ка

1 favorite Објавен: 22-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ АГРОН

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Приватна здравствена амбуланта Агро...

Неговател/ка

13 favorite Објавен: 02-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дом за стари лица Те...

Индустрија: Медицина

Регион: Струмички

Оглас: Поради проширување на капацитетот н...

Останати огласи во ист регион

C/C++ Developer

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ITEAM

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: нема информација

Оглас: If you want to work in big Internat...

Стручен соработник - 2 позиции (м/ж)

0 favorite Објавен: 14-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Фармација

Регион: нема информација

Оглас: Босналијек  е најголе...

Оглас за вработување во Греесторе Гроуп

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Оглас за вработување во TabTale

1 favorite Објавен: 22-03-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Се бараат работници

1 favorite Објавен: 25-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Fojako

Индустрија: Градинарство и хорти...

Регион: нема информација

Оглас: Градинарскиот центар и расадник ...

Senior Business Analyst

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Who We Are InPlayer and Massive Int...