ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Возач – дистрибутер

0favoriteОбјавен на: 25-02-2019  |  Компанија: нема информација  |  Индустрија: Услуги


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLFMJK
Работно место: Возач – дистрибутер
Компанија: нема информација
Индустрија: Услуги
Реон: Скопје
Отворен од: 25-02-2019
Отворен до: 25-03-2019
Плата: 18500-23000
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

 

Потребни квалификации:

Завршено средно образование   Претходно работно искуство на иста или слична позиција Возачка дозвола Б категорија

Детали за огласот:

Одговорности и задачи: 

Управување со моторно товарно возило со уредна документација  Одржување на хигиена и исправност на возилото Други задачи кои ќе бидат доверени од страна на одговорно лице  

Личен профил:

Вредна и одговорна личност Подготвеност за тимска работа Способност за работа под притисок и во временски рок 

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликација,со назнака за позицијата за која аплицирате.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Менаџер за Маркетинг

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за вештачење...

Индустрија: Услуги

Регион: Скопје

Оглас: Друштвото за вештачење ЕКСТРА КО...

Пеглач

1 favorite Објавен: 20-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: НЕТОПИА

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од два работника/чки ...

Шеф на хотелска услуга

0 favorite Објавен: 24-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Услуги

Регион: Битола

Оглас: ...

Благајник

5 favorite Објавен: 10-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Услуги

Регион: Битолски

Оглас: Потребни квалификации: Завршено ...

Оператор

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: ОПЕРАТОРИ НА УПЛАТНИ МЕСТА Осно...

Книговодител-Сметководител

3 favorite Објавен: 06-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Услуги

Регион: Битолски

Оглас: Потребни квалификации Високо обр...

Останати огласи во ист регион

Архитект

1 favorite Објавен: 24-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ГЕИНГ Кребс унд Кифер Интернешнл и ...

Економист

1 favorite Објавен: 23-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Економија

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 24-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...

Архитект

0 favorite Објавен: 24-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ГЕИНГ Кребс унд Кифер Интернешнл и ...

Шанкер

0 favorite Објавен: 24-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...

Монтажер

0 favorite Објавен: 24-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕТТ инженеринг корп ...

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: Отворени работни позиции за монтаже...

Останати огласи од иста компанија

Оглас за вработување во Министерството за финансии. Нето плата: 35.679 денари

0 favorite Објавен: 23-05-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Оглас за вработување на Менаџер на производство во BATO & DIVAJN

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Станете дел од тимот на Адвокатско друштво ПОЛЕНАК

0 favorite Објавен: 15-05-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Вработување во Јавно претпријатие за државни патишта

0 favorite Објавен: 25-05-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Senior .Net Developer [full-stack]

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: We create beautiful, powerful and f...

Оглас за вработување и платена практична работа во Таргет груп ДОО Скопје

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...