ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Обезбедувач

17favoriteОбјавен на: 25-02-2019  |  Компанија: Агенција за обезбеду...  |  Индустрија: Обезбедување


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLFMJJ
Работно место: Обезбедувач
Компанија: Агенција за обезбедување ГАРД
Индустрија: Обезбедување
Реон: Скопје
Отворен од: 25-02-2019
Отворен до: 31-03-2019
Плата: 14.000
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Лиценца за обезбедување

Детали за огласот:

Агенцијата за обезбедување „Гард“ бара обезбедувач од Скопје за физичко обезбедување на сериозен објект во Скопје во реонот на Аеродром или Шуто Оризари. Се бара и нуди професионализам. Информации и пријавување: 075 260 130

Веб страна: www.gard.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Работник за приватно обезбедување

1 favorite Објавен: 30-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Рудници и железарниц...

Индустрија: Обезбедување

Регион: Скопје

Оглас: Работник за приватно обезбедувањ...

Обезбедувач

9 favorite Објавен: 25-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Агенција за обезбеду...

Индустрија: Обезбедување

Регион: Скопје

Оглас: Агенцијата за обезбедување &bdqu...

Останати огласи во ист регион

менаџер

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Администратор/Организатор

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Сигурност ДП

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Скопски

Оглас: - administrativna-komercijalna...

Техничар-програмер

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Техничар-програмер

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Козметичар

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги и ...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Центар

Оглас: ...

Возач на тешки трактори

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Обезбедувач

9 favorite Објавен: 25-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Агенција за обезбеду...

Индустрија: Обезбедување

Регион: Скопје

Оглас: Агенцијата за обезбедување &bdqu...