ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

КЕЛНЕР/КА

13favoriteОбјавен на: 25-02-2019  |  Компанија: ROMA MARGAN DOO  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Активен
Код на огласот: TGLFMJF
Работно место: КЕЛНЕР/КА
Компанија: ROMA MARGAN DOO
Индустрија: Угостителство
Реон: Штип
Отворен од: 25-02-2019
Отворен до: 25-03-2019
Плата: 15 000,00
Број на работни места: 1
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

Средно образование, не е неопходно работно искуство

Детали за огласот:

Се бара келнер/ка  за работа во пицерија.

Веб страна: /
Контакт телефон: 070 322 462 Тодор
Контакт емаил: ketimargan@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Келнер

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Возач

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Dalma food i keterin...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: ДАЛМА ФООД И КЕТЕРИНГ СЕРВИС ДООЕЛ ...

Келнер

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОВ КСМЕТ ДООЕЛ изво...

Индустрија: Угостителство

Регион: Велес

Оглас: ...

Келнер

3 favorite Објавен: 19-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Битола

Оглас: ...

Келнер

3 favorite Објавен: 19-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Охрид

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Проект асистент

1 favorite Објавен: 18-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Zdruzenie na gragjan...

Индустрија: Невладини организаци...

Регион: Штипски

Оглас: ЗГ Медиа плус има потреба од едно л...

Medical consultant

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: P.Z.U.Metodent

Индустрија: Стоматологија

Регион: Штипски

Оглас: Medicinska sestra ...

Референт за продажба

1 favorite Објавен: 20-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ХЕНДИ ТЕЛЕКОМ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Штипски

Оглас: Хенди Телеком,партнери на оне.Вип...

Бравар

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Благајник

1 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за прередува...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Правен асистент

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИЗВРШИТЕЛ ЕМИЛИЈА П...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...