ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Општи работници во производство

10favoriteОбјавен на: 19-02-2019  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Производство


Статус: Активен
Код на огласот: TGLFFNF
Работно место: Општи работници во производство
Компанија: Друштво за трговија услуги откуп и преработка БИМФООД ДОО експорт-импорт Прилеп
Индустрија: Производство
Реон: Прилеп
Отворен од: 19-02-2019
Отворен до: 19-03-2019
Плата: /
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

/

Детали за огласот:

Реномираната компанија БИМФООД ДОО Прилеп започнува со подготовките за претстојната сезона на печурки. 

За таа цел сите заинтересирани кандидати за општи работници можат слободно да се пријават секој работен ден од 7 до 15 часот на телефон: 048/455-554 и 076/463-786, или на email: pande@bimfood.com и tanja@bimfood.com

На кандидатите им се обезбедува:

-РЕДОВНА ПЛАТА 

-БОНУСИ

-ХРАНАРИНА

-ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ

 

Веб страна:
Контакт телефон: 076/463-786 048/455-554
Контакт емаил: tanja@bimfood.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Машински инженер

1 favorite Објавен: 08-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ХОЛМАК ДООЕЛ

Индустрија: Производство

Регион: Битолски

Оглас: Холмак ДООЕЛ вработува машински инж...

Работник за едноставни работи на производствена линија

0 favorite Објавен: 14-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Виница

Оглас: ...

Заварувач

0 favorite Објавен: 12-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: М-СТЕЕЛ ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Белгиска компанија со претставништв...

Ракувач со уреди за производство на пијалаци

0 favorite Објавен: 13-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Производство

Регион: Дебарца

Оглас: ...

Асистент на менаџер

0 favorite Објавен: 16-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Самеримпекс - Импулс...

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Самеримпекс Импулси (www.impulsi.co...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

0 favorite Објавен: 13-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: М-СТЕЕЛ ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Белгиска компанија со претставништв...

Останати огласи во ист регион

Продавач - консултант

8 favorite Објавен: 19-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нефа мебел дооел

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Прилепски

Оглас: Компанијата НЕФА МЕБЕЛ се занимава ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

10 favorite Објавен: 18-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Медицинско-лабораториски техничар

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Електроинженер

4 favorite Објавен: 11-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: Прилеп

Оглас: Фирма со долгогодишно искуство и...

Шивач на текстил

1 favorite Објавен: 16-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Текстилна

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 15-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...