ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Маркетинг и продажба-координатор, Работник во обезбедување, Пицер/ка, Келнери и Шанкери

1favoriteОбјавен на: 19-02-2019  |  Компанија: МАКЕДОНИЈАТУРИСТ АД ...  |  Индустрија: Хотелиерство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLFFMO
Работно место: Маркетинг и продажба-координатор, Работник во обезбедување, Пицер/ка, Келнери и Шанкери
Компанија: МАКЕДОНИЈАТУРИСТ АД Скопје
Индустрија: Хотелиерство
Реон: нема информација
Отворен од: 19-02-2019
Отворен до: 19-03-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 5
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

Бест Вестерн Хотел Турист Скопје има потреба од следните работни места Маркетинг и продажба-координатор, Работник во обезбедување, пицер/ка, келнери и шанкери  

Веб страна: www.makedonijaturist.com.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Собар/ka

1 favorite Објавен: 01-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PARK LAKESIDE

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Цела Македонија

Оглас: Нудиме работа со обука и можност за...

Рецепционер

0 favorite Објавен: 12-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЕЛСА ХОТЕЛ

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопје

Оглас: Хотел во Скопје-Центар има потре...

Рецепционер

3 favorite Објавен: 25-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КАПЕЛИ ГРУП ДОО

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: "Pansion Bianko" (лоциран спроти Ка...

Рецепционер

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Аристократ

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Hotel Aristocrat & Fish Restaurant ...

Собар/ka

1 favorite Објавен: 05-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Сенигаллиа

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од собарка. Вашето CV...

ОТВОРЕНИ РАБОТНИ МЕСТА НА РЕЧНИ БРОДОВИ ( СЕЗОНА 2019 )

7 favorite Објавен: 11-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Надвор од Македонија

Оглас: Наши клиенти се интерн...

Останати огласи во ист регион

1 Комерцијалист - 1 Дистрибутер

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: Се бара комерцијалист-дистрибуте...

Вработување во Водостопанство на Република Македонија...Отворени се 116 (сто и шестнаесет) работни места

1 favorite Објавен: 19-03-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Microsoft System Engineer

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: This job is the next big step up in...

Вработување во МОНЕТА на работна позиција Оператор во секторот Оператива и IT

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Се бараат работници

1 favorite Објавен: 25-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Fojako

Индустрија: Градинарство и хорти...

Регион: нема информација

Оглас: Градинарскиот центар и расадник ...

C/C++ Developer

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ITEAM

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: нема информација

Оглас: If you want to work in big Internat...

Останати огласи од иста компанија

ГОТВАЧ

1 favorite Објавен: 15-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: МАКЕДОНИЈАТУРИСТ АД ...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...