ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Администратор на веб-страница

0favoriteОбјавен на: 18-02-2019  |  Компанија: Друштво за издавање ...  |  Индустрија: Информатичка техноло...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLFFKO
Работно место: Администратор на веб-страница
Компанија: Друштво за издавање и маркетинг СЛОБОДЕН ПЕЧАТ ДОО Скопје
Индустрија: Информатичка технологија
Реон: Карпош
Отворен од: 19-02-2019
Отворен до: 22-02-2019
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Software Developer

0 favorite Објавен: 11-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Вестел Компани

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: An International IT services compan...

Business analyst - system specialist

0 favorite Објавен: 15-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Nebiz IT DOOEL

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Do you have a passion for driving b...

Senior C# / ASP.NET Developer

0 favorite Објавен: 15-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГДи ГИСДАТА дооел сК...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Програмер за Microsoft .NET Framewo...

Junior Developer

0 favorite Објавен: 13-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дајна СДЦ

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Цела Македонија

Оглас: NOW HIRING, JOIN OUR TEAM! SAP’s...

Junior Programmer

0 favorite Објавен: 15-03-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: NOW HIRING, JOIN OUR TEAM! SAP’s vi...

Наставник по математика

0 favorite Објавен: 11-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Sigmoidgroup

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата Сигмоидгруп бара експер...

Останати огласи во ист регион

Контролор на автобуски сообраќај

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за превозпро...

Индустрија: Сообраќај

Регион: Центар

Оглас: ...

Билетар

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за превозпро...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Скара-мајстор

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Офсет печатар

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за графичко ...

Индустрија: Издаваштво

Регион: Карпош

Оглас: ...