ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Специјалист за човечки ресурси

2favoriteОбјавен на: 18-02-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Консалтинг,тренинг и...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLFFJJ
Работно место: Специјалист за човечки ресурси
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги КРОМБЕРГ ШУБЕРТ МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ Битола
Индустрија: Консалтинг,тренинг и човечки ресурси
Реон: Битола
Отворен од: 19-02-2019
Отворен до: 22-02-2019
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Специјалист за човечки ресурси

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Центар

Оглас: ...

Consultant

0 favorite Објавен: 07-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: FrontwiseGroup

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Скопски

Оглас: Job description Become a part of...

Sales agent

0 favorite Објавен: 14-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: TD MARSECO DOO

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Скопски

Оглас: Stelle als Kundenberater/in Über...

Останати огласи во ист регион

Магационер

4 favorite Објавен: 11-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЊУ ЕРА ТЕХТИЛЕ

Индустрија: Текстилна

Регион: Битолски

Оглас: Se baraat rabotnici za rabota vo ma...

Општ работник

1 favorite Објавен: 18-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Аниматор

3 favorite Објавен: 16-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Киндер планет Битола

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: Битолски

Оглас: Забавен центар Киндер планет Битола...

Оператор на машина во производство

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: нема информација

Регион: Битола

Оглас: Фурнитех Битола има потреба од о...

Продавач

2 favorite Објавен: 18-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Информатичар

2 favorite Објавен: 16-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Сокотаб ДООЕЛ Битола

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Битола

Оглас: ...