ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Комерцијален службеник

0favoriteОбјавен на: 11-02-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Продажба и Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKOINJ
Работно место: Комерцијален службеник
Компанија: Друштво за производствотрговија и услуги ЖИЛ ПРОМ ДООЕЛ увоз-извоз с.Ињево Радовиш
Индустрија: Продажба и Маркетинг
Реон: Радовиш
Отворен од: 12-02-2019
Отворен до: 15-02-2019
Плата: 12165
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Специјалист за интернет маркетинг и социјални медиуми

0 favorite Објавен: 20-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИТЛОГИСТИКА

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Better Dice Casino In Partnerships...

Директор на продажба

0 favorite Објавен: 22-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНОС-ПАК ДОО Струмиц...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Струмица

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 22-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ВОЌАРКООП КОМЕРЦ ДОО

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Касиер/ка

0 favorite Објавен: 20-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КАМ ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Наша понуда: • Возбудлива и дина...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 22-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за напредни ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 20-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Производно трговско ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Општ работник

1 favorite Објавен: 19-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги и ...

Индустрија: Разни области

Регион: Радовиш

Оглас: ...

Мерчендајзер

0 favorite Објавен: 11-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕКСТРИМ ПАРФЕМИ ДОО

Индустрија: Производство

Регион: Радовишки

Оглас: Фирмата ЕКСТРИМ ПАРФЕМИ ДОО има пот...

Анкетар

2 favorite Објавен: 11-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Anketa

Индустрија: Невладини организаци...

Регион: Радовишки

Оглас: Ние како агенција за анкетарско ист...

Работник за едноставни работи на производствена линија

1 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СЛОГА88

Индустрија: Производство

Регион: Радовиш

Оглас: ...

Техничар електроничар

1 favorite Објавен: 19-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Радовиш

Оглас: ...

Ракувач со машини за обработка на хартија

14 favorite Објавен: 02-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за преработк...

Индустрија: Машинство

Регион: Радовиш

Оглас: ...