ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Комерцијалист

0favoriteОбјавен на: 11-02-2019  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Продажба и Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKOINH
Работно место: Комерцијалист
Компанија: Друштво за трговија на големо и мало МАКО-МАРКЕТ ДОО Скопје
Индустрија: Продажба и Маркетинг
Реон: Кисела Вода
Отворен од: 12-02-2019
Отворен до: 15-02-2019
Плата: 16000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 22-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ВОЌАРКООП КОМЕРЦ ДОО

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Специјалист за интернет маркетинг и социјални медиуми

0 favorite Објавен: 20-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИТЛОГИСТИКА

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Better Dice Casino In Partnerships...

Продавач

0 favorite Објавен: 22-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АМИГОС ДООЕЛ-ВАНАКО ...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Продажба во продажен салон Ванак...

Технички застапник на продажба

0 favorite Објавен: 22-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 20-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Сарај

Оглас: ...

Комерцијалист за предпродажба

0 favorite Објавен: 20-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производ...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Комерцијалист за продажба У...

Останати огласи во ист регион

Изнајмувач на возила

0 favorite Објавен: 22-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Шпедитерски царински декларант

1 favorite Објавен: 22-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги тр...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Хемиски инженер

0 favorite Објавен: 22-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АР-НИ ДОО Скопје

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 22-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Електроинженер-проектант

0 favorite Објавен: 22-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА ...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Центар

Оглас: ...

Електроинженер-проектант

0 favorite Објавен: 22-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА ...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Центар

Оглас: ...