ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Шивач на текстил

1favoriteОбјавен на: 11-02-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Текстилна


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKOILH
Работно место: Шивач на текстил
Компанија: Друштво за производствотрговија и услуги АЛКОН-ТЕКС ДООЕЛ Штип
Индустрија: Текстилна
Реон: Штип
Отворен од: 12-02-2019
Отворен до: 15-02-2019
Плата: 12200
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Шивач/ки

13 favorite Објавен: 17-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: хрис_ми

Индустрија: Текстилна

Регион: Кумановски

Оглас: конфекција од Куманово бара работни...

Шивач/ки

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЊУ ЕРА ТЕХТИЛЕ

Индустрија: Текстилна

Регион: Битолски

Оглас: Се бараат шивачки со рабптно искуст...

Работник во печатница

3 favorite Објавен: 24-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЊУ ЕРА ТЕХТИЛЕ

Индустрија: Текстилна

Регион: Битолски

Оглас: Се бара машка особа за печатење на ...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 12-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КИГИЛИ ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Текстилна

Регион: Скопски

Оглас: Продажба на облека во специјализира...

Шивач/ки

1 favorite Објавен: 01-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕВРО ЏИНС ДООЕЛ-Охри...

Индустрија: Текстилна

Регион: Охридски

Оглас: шивач/ки...

Административен работник

7 favorite Објавен: 09-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Васидора ДООЕЛ

Индустрија: Текстилна

Регион: Прилепски

Оглас: Модната конфекција Васидора - Приле...

Останати огласи во ист регион

Општ работник

1 favorite Објавен: 13-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 13-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Работник за едноставни работи нераспределен на друго место

1 favorite Објавен: 13-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Продавач

2 favorite Објавен: 12-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИМА КОМЕРЦ 2014 ДОО...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Работник за едноставни работи нераспределен на друго место

1 favorite Објавен: 13-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Продавач во киоск

1 favorite Објавен: 14-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...