ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Келнер

4favoriteОбјавен на: 11-02-2019  |  Компанија: Друштво за услуги и ...  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKOIJH
Работно место: Келнер
Компанија: Друштво за услуги и трговија УЛТРА ЛОНГУРОВ ДООЕЛ Штип
Индустрија: Угостителство
Реон: Штип
Отворен од: 12-02-2019
Отворен до: 15-02-2019
Плата: 12200
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Доставувач

0 favorite Објавен: 13-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Про логистик мах

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Пица деливери има потреба од лице н...

КЕЛНЕРИ

1 favorite Објавен: 09-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ШИН ХАИ ДОО експорт...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: potreba od kelner vo kineski res...

Келнер

1 favorite Објавен: 18-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Радовиш

Оглас: ...

Шанкер

0 favorite Објавен: 18-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги КО...

Индустрија: Угостителство

Регион: Чучер Сандево

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 19-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КАФЕ ДЕПО ВИ

Индустрија: Угостителство

Регион: Струмица

Оглас: ...

SHANKER NA BIFE SO GOTOVA HRANA

0 favorite Објавен: 09-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ШИН ХАИ ДОО експорт...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: POSLUZUVANJE NA HRANA I ODRZUVAN...

Останати огласи во ист регион

Обезбедувач заштита на лица и имот

1 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Осигурување

Регион: Штип

Оглас: ...

Општ работник

25 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АКТИВА ДОО Штип

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Штип

Оглас: ...

Општ работник

2 favorite Објавен: 18-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

КЕЛНЕР/КА

30 favorite Објавен: 28-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Попај Кафе

Индустрија: Угостителство

Регион: Штип

Оглас: Се бара келнер/ка...

референт за сметководство

3 favorite Објавен: 05-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ИМАКО ВИНО

Индустрија: Прехранбена

Регион: Штип

Оглас: Сметководство (Штип) Винарската...