ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Општи работници - градежништво

8favoriteОбјавен на: 10-02-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKOHOL
Работно место: Општи работници - градежништво
Компанија: Друштво за производство промет и инженеринг КИГ ИНЖЕНЕРИНГ 93 ДООЕЛ увоз-извоз Скопје
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Гевгелија
Отворен од: 11-02-2019
Отворен до: 31-03-2019
Плата: 22 000 den
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

Minimum osnovno obrazovanie

Детали за огласот:

Rabotnici vreme 7.00-17.00.sekoj den osven nedela

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Архитект

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Бутел

Оглас: ...

Лимар

0 favorite Објавен: 13-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: орбита констракшн

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Градежна фирна има потреба од граде...

Ракувач со градежни машини

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ин...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Сарај

Оглас: ...

Водоинсталатер

0 favorite Објавен: 09-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДОРА ИНВЕСТ

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Се бараат водоводџии со искуство за...

Ракувач на пумпа за бетон

0 favorite Објавен: 13-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Регнум Инженеринг Ск...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Куманово

Оглас: нема информација...

Градежен инженер

1 favorite Објавен: 15-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за завршни и...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Карпош

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Благајник

2 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Република Македонија...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Помошник во кујна

0 favorite Објавен: 15-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Агроном за полјоделство

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Техничар за преработка на тутун

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...