ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Општи работници - градежништво

0favoriteОбјавен на: 10-02-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Активен
Код на огласот: TGKOHOL
Работно место: Општи работници - градежништво
Компанија: Друштво за производство промет и инженеринг КИГ ИНЖЕНЕРИНГ 93 ДООЕЛ увоз-извоз Скопје
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Гевгелија
Отворен од: 11-02-2019
Отворен до: 31-03-2019
Плата: 22 000 den
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

Minimum osnovno obrazovanie

Детали за огласот:

Rabotnici vreme 7.00-17.00.sekoj den osven nedela

Веб страна:
Контакт телефон: 078 439 295
Контакт емаил: kiginzenering93@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Градежен техничар

1 favorite Објавен: 14-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Илинден

Оглас: ...

Ракувач со градежни машини

0 favorite Објавен: 14-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Росоман

Оглас: ...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 14-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Градежен техничар

0 favorite Објавен: 14-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Ракувач со градежни машини

0 favorite Објавен: 13-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Радовиш

Оглас: ...

Архитект

0 favorite Објавен: 12-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: БАУЛАБ ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Административен службеник

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Администрација

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Шивач на текстил

1 favorite Објавен: 14-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Текстилна

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Хигиеничар на производствени - работни простории

2 favorite Објавен: 13-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 12-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Инженер-технолог за производство

0 favorite Објавен: 11-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИЕМ - ГП ДОО Гевгел...

Индустрија: Производство

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Преработувач на овошје и зеленчук

1 favorite Објавен: 13-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...