ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Машко лице за продажба и одржување на машини за обработка на дрво

0favoriteОбјавен на: 09-02-2019  |  Компанија: RADEK  |  Индустрија: Дрвна


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKOHHG
Работно место: Машко лице за продажба и одржување на машини за обработка на дрво
Компанија: RADEK
Индустрија: Дрвна
Реон: Скопје
Отворен од: 11-02-2019
Отворен до: 20-02-2019
Плата: 19000-35000
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

RADEK е фирма која се занимава со продажба и одржување на машини за обработка на дрво и плочест материјал.

Огласот е наменет за машко лице со искуство во машини за обработка на дрво.

www.radek.com.mk

Детали за огласот:

Одговорности и задачи:

- Извршување на работни задачи поврзани со секојдневното функционирање на фирмата.

-      Испорака, сервис и одржување на машините.

-       Презентирање на машините.

 

-   Платата е променлива во зависност од искуството. (почетната се движи од 19.000 до 35.000 + превоз)

 

Заинтересирани, испратете комплетно CV на info@radek.com.mk

Веб страна: https://radek.com.mk/
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

помошник столар

0 favorite Објавен: 26-11-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за инженерин...

Индустрија: Дрвна

Регион: Скопје

Оглас:  ДОТ Мебел - фирма за произ...

Работник на обработка третирање на дрва

0 favorite Објавен: 20-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Производнотрговско и...

Индустрија: Дрвна

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 05-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Карат-М

Индустрија: Дрвна

Регион: Скопски

Оглас: Карат-М е компанија која повеќе од ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 05-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Карат-М

Индустрија: Дрвна

Регион: Скопски

Оглас: Карат-М е компанија за продажба на ...

Општи работници

0 favorite Објавен: 04-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Производнотрговско и...

Индустрија: Дрвна

Регион: Скопје

Оглас: Карат-М е компанија за продажба ...

Magacioner

0 favorite Објавен: 04-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Производнотрговско и...

Индустрија: Дрвна

Регион: Скопје

Оглас: Карат-М е компанија која повеќе ...

Останати огласи во ист регион

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 17-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЛОБ-3Х ТИРАНА АЛБАН...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Центар

Оглас: ...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

0 favorite Објавен: 17-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Viadukt-Trejd

Индустрија: Сообраќај

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата Виадукт - Трејд има потреба...

Оператор

0 favorite Објавен: 17-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БАТО & ДИВАЈН

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: Водечката компанија во графичката и...

Продавачка

0 favorite Објавен: 17-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Master Inter

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Маркет,, Дисконт М,, има потреба...

Рецепционер

0 favorite Објавен: 17-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за хотелски ...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 17-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Прима Мебел ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Прима е најголемиот хрватски ланец ...