ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Администратор на бази на податоци

0favoriteОбјавен на: 08-02-2019  |  Компанија: БЕСТВЕЈ САПОРТ ДООЕЛ...  |  Индустрија: Информатичка техноло...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKOHFM
Работно место: Администратор на бази на податоци
Компанија: БЕСТВЕЈ САПОРТ ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Информатичка технологија
Реон: Аеродром
Отворен од: 09-02-2019
Отворен до: 12-02-2019
Плата: 18000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Python Developer

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хилл Интернатионал

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: If you are looking for your next bi...

Агенти за продажба

0 favorite Објавен: 13-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Велбит Трејд Дооел

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Wanted: Telesales Specialist – ambi...

Product Development Assistant

0 favorite Објавен: 16-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Verint Systems DOOEL...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Role: Software Implementation Assis...

Software Developer

0 favorite Објавен: 13-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПР Технологии

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Одговорности и опис на работни акти...

Web Author/Content Manager

0 favorite Објавен: 16-08-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: The Basics Nextsense is specialized...

Senior System Engineer

0 favorite Објавен: 16-08-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: The Basics Nextsense is specialized...

Останати огласи во ист регион

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРАНЗИТКОНЕКТ ДОО Ск...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Карпош

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за превоз и ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Правник

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИЗВРШИТЕЛ МЕТОДИЈА К...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Негувателка

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина

Регион: Скопје

Оглас: Дом за стари лица Феникс Премиум...

Службеник за продажба

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...