ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Помошник на раководителот на сектор

3favoriteОбјавен на: 08-02-2019  |  Компанија: Друштво за угостител...  |  Индустрија: Јавна Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKOGNM
Работно место: Помошник на раководителот на сектор
Компанија: Друштво за угостителство и игри на среќа ПРИНЦЕСС ХОТЕЛ И КАЗИНО ДОО Богородица Гевгелија
Индустрија: Јавна Администрација
Реон: Гевгелија
Отворен од: 09-02-2019
Отворен до: 12-02-2019
Плата: 24600
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна: http://worldofprincess.com/Casino?c=gevgelija-princess-casino
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Администратор

1 favorite Објавен: 15-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Илинден

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МЕДИАТЕХ САПОРТ ДООЕ...

Индустрија: Администрација

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Администратор

1 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Стопанска Комора на ...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Административен службеник

1 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги тр...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Тетово

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за обезбедув...

Индустрија: Администрација

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Агроном за полјоделство

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Помошник во кујна

0 favorite Објавен: 15-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Техничар за преработка на тутун

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Благајник

2 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Република Македонија...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...