ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Хостеси (шанкерки, касиерки)

2favoriteОбјавен на: 08-02-2019  |  Компанија: СЕНАТОР МАКЕДОНИЈА Д...  |  Индустрија: Забава и рекреција


Статус: Активен
Код на огласот: TGKOFNH
Работно место: Хостеси (шанкерки, касиерки)
Компанија: СЕНАТОР МАКЕДОНИЈА ДОО Скопје
Индустрија: Забава и рекреција
Реон: Скопје
Отворен од: 08-02-2019
Отворен до: 03-05-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

Потребни квалификации:

Завршено средно образование Работно познавање на компјутери Не е потребно работно искуство

Личен профил:

Професионален однос кон клиенти Сериозен и одговорен пристап кон поставените задачи Комуникативна, одговорна и лојална личност Самоиницијативност и посветеност на работата

 

 

Детали за огласот:

Компанијата СЕНАТОР МАКЕДОНИЈА има потреба од вработување на хостеси (шанкерки, касиерки), за работа во Автомат клубови за игри на среќа во Скопје.

Заинтересираните кандидати задолжително да испратат CV со фотографија на e-mail: senatorhr@t.mk .

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: senatorhr@t.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Аниматор

0 favorite Објавен: 11-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: atelje hobi art diza...

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: нема информација

Оглас: Игротека Habyland jungle има пот...

Аниматор

0 favorite Објавен: 11-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: atelje hobi art diza...

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: нема информација

Оглас: Игротека Habyland jungle има пот...

Воспитувач

0 favorite Објавен: 22-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дримленд СП планет

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: Скопски

Оглас: Сакате ли вашиот работен ден да пом...

Хостеса

0 favorite Објавен: 12-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СЕНАТОР МАКЕДОНИЈА Д...

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата СЕНАТОР МАКЕДОНИЈА има ...

Хостеса

0 favorite Објавен: 13-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СЕНАТОР МАКЕДОНИЈА Д...

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата СЕНАТОР МАКЕДОНИЈА има ...

Останати огласи во ист регион

Економист

1 favorite Објавен: 23-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СТОПАНСКА БАНКА АД -...

Индустрија: Економија

Регион: Центар

Оглас: ...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 23-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 23-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЌАНУ-КОМПАНИ ДООЕЛ С...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Информатичар

0 favorite Објавен: 23-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за осигурува...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Центар

Оглас: ...

Козметичар

0 favorite Објавен: 23-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТЕРЕТАНА ТРЕНД АС ДО...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 23-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ИН...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Хостеса

0 favorite Објавен: 13-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СЕНАТОР МАКЕДОНИЈА Д...

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата СЕНАТОР МАКЕДОНИЈА има ...

Хостеса

0 favorite Објавен: 12-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СЕНАТОР МАКЕДОНИЈА Д...

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата СЕНАТОР МАКЕДОНИЈА има ...