ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Хостеси (шанкерки, касиерки)

2favoriteОбјавен на: 08-02-2019  |  Компанија: СЕНАТОР МАКЕДОНИЈА Д...  |  Индустрија: Забава и рекреција


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKOFNH
Работно место: Хостеси (шанкерки, касиерки)
Компанија: СЕНАТОР МАКЕДОНИЈА ДОО Скопје
Индустрија: Забава и рекреција
Реон: Скопје
Отворен од: 08-02-2019
Отворен до: 03-05-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

Потребни квалификации:

Завршено средно образование Работно познавање на компјутери Не е потребно работно искуство

Личен профил:

Професионален однос кон клиенти Сериозен и одговорен пристап кон поставените задачи Комуникативна, одговорна и лојална личност Самоиницијативност и посветеност на работата

 

 

Детали за огласот:

Компанијата СЕНАТОР МАКЕДОНИЈА има потреба од вработување на хостеси (шанкерки, касиерки), за работа во Автомат клубови за игри на среќа во Скопје.

Заинтересираните кандидати задолжително да испратат CV со фотографија на e-mail: senatorhr@t.mk .

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Касиер/ка

0 favorite Објавен: 08-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МА ГАМИНГ ДООЕЛ

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото МА ГАМИНГ ДООЕЛ Скопје им...

Воспитувач

0 favorite Објавен: 09-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дримленд СП планет

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: Скопски

Оглас: Сакате ли вашиот работен ден да пом...

КЕЛНЕР/КА И ШАНКЕР/КА

0 favorite Објавен: 16-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Kafe Igroteka Happy ...

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: Велес

Оглас: нема информација...

Асистент за продажба

0 favorite Објавен: 14-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Balon Tvister

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: Скопски

Оглас: Блон Твистер бара девојка за работа...

Шеф на ноќен бар

0 favorite Објавен: 14-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: Дебар

Оглас: ...

Воспитувач

0 favorite Објавен: 22-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДРИМЛЕНД

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: Скопје

Оглас: Сакате ли вашиот работен ден да...

Останати огласи во ист регион

Customer Service Representative

0 favorite Објавен: 17-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Оне Контакт

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Job Title: English Language Represe...

Агент за осигурување

0 favorite Објавен: 17-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Осигурување

Индустрија: Осигурување

Регион: Скопски

Оглас: Одговорности: - Развивање и продаж...

Персонал за во кујна

0 favorite Објавен: 17-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Планет Пи Ес

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: РЕНОМИРАН ФАСТ ФУД РЕСТОРАН ВО ЦЕНТ...

SALES MANAGER

0 favorite Објавен: 17-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: For our client, Slice Macedonia, we...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 17-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кеги Колев Дооел

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Вработување Промовирај го ог...

Соработник

1 favorite Објавен: 17-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АГЕНЦИЈА ЗА ВРАБОТУВ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...