ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Магацински Работник

0favoriteОбјавен на: 08-02-2019  |  Компанија: ЕСИ (Employment Serv...  |  Индустрија: Прехранбена


Статус: Активен
Код на огласот: TGKOFNG
Работно место: Магацински Работник
Компанија: ЕСИ (Employment Services International)
Индустрија: Прехранбена
Реон: Шуто Оризари
Отворен од: 08-02-2019
Отворен до: 28-02-2019
Плата: 12.165
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

За вработување кај наш клиент кој се занимава со производство на леб и бели пецива, бараме:

Магацински работник во магацин за леб (реон Шуто Оризари)

 

ЗАДАЧИ:

Утовар и растовар на стоката во магацинот Редење, складирање на производите според процедури, распоред и дадени упатства Врши манипулативни работи во магацинот (чистење и транспорт со прирачни средства)

 

 

БАРАМЕ:

 

квалификација НКВ,КВ,ССС. Со и без работно искуство

 

НУДИМЕ:

 

Работа во 3 смени: прва смена 06:00-12:40 ; втора смена 14:00-20:40 и трета смена  22:00-06:40 Основна нето плата во вредност од 12.165 денари Годишен одмор

 

 

 

 

Кандидати кои ги исполнуваат горенаведените квалификации треба да достават своја биографија и да наведат во електронската пошта за која позиција аплицираат.

 

Апликацијата на која не е наведно работното место нема да се земе во предвид.

 

Селекцијата на кандидати се извршува по истекот на огласот. Доколку бидат доставени над 120 биографии, селекцијата се врши и до 120 денови.

 

Доколку не бидете одбрани за оваа позиција, Вашите биографии ги чуваме во нашата датабаза со можност за повикување на идни соодветни огласи.

 

Доколку не сакате Вашата биографија да биде сочувана, наведете ја таквата информација во Вашата електронска порака.

 

Доколку ги исполнувате наведените критериуми, своите биографии испратете ги на rabota@esi.mk инаведете ја позицијата за која аплицирате.

 

ЕСИ (Employment Services International)

ул. Костурски херои 62/1,1000 Скопје

T: +389 2 3246-899, Ф: +389 2 3246-897 rabota@esi.mk, www.esi.mk

 

 

 

 

 

 

 

Веб страна: www.esi.mk
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: нема информација
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Комерцијалист за продажба

0 favorite Објавен: 12-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цермат

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО Битола има потреба од а...

Инженер-технолог за прехранбени производи

0 favorite Објавен: 18-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Центар

Оглас: ...

Одржувач на кафемати

0 favorite Објавен: 09-02-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопје

Оглас: Кафе Вендинг Група има потреба о...

Раководител на сектор за контрола на квалитет

0 favorite Објавен: 16-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: За потребите на нашиот клиент, комп...

Комерцијалист за продажба - Скопје

1 favorite Објавен: 11-02-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЦЕРМАТ ДОО Битола

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопје

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО Битола има потреба од...

Одржувач

1 favorite Објавен: 11-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кафе Вендинг Група

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Кафе Вендинг Група има потреба од о...

Останати огласи од иста компанија

Помошник тиг заварувач (Германија)

0 favorite Објавен: 16-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЕСИ (Employment Serv...

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: За вработување кај наш клиент во...

ПОМОШНИК ИНДУСТРИСКИ МЕХАНИЧАР(ГЕРМАНИЈА)

1 favorite Објавен: 16-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЕСИ (Employment Serv...

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: За вработување кај наш клиент во...

ЗАВАРУВАЧ ЗА ИЗГРАДБА(ГЕРМАНИЈА)

0 favorite Објавен: 16-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЕСИ (Employment Serv...

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: За вработување кај наш клиен...

МАЈСТОР ЗА СЕОПФАТНА КОНСТРУКЦИЈА (УНИВЕРЗАЛЕН МАЈСТОР)-ГЕРМАНИЈА

0 favorite Објавен: 16-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЕСИ (Employment Serv...

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: За вработување кај наш клиент во...

Vozac na tovarno vozilo

0 favorite Објавен: 18-02-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЕСИ (Employment Serv...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Словенија

Оглас:   За вработу...