ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Магацински Работник

0favoriteОбјавен на: 08-02-2019  |  Компанија: ЕСИ (Employment Serv...  |  Индустрија: Прехранбена


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKOFNG
Работно место: Магацински Работник
Компанија: ЕСИ (Employment Services International)
Индустрија: Прехранбена
Реон: Шуто Оризари
Отворен од: 08-02-2019
Отворен до: 28-02-2019
Плата: 12.165
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

За вработување кај наш клиент кој се занимава со производство на леб и бели пецива, бараме:

Магацински работник во магацин за леб (реон Шуто Оризари)

 

ЗАДАЧИ:

Утовар и растовар на стоката во магацинот Редење, складирање на производите според процедури, распоред и дадени упатства Врши манипулативни работи во магацинот (чистење и транспорт со прирачни средства)

 

 

БАРАМЕ:

 

квалификација НКВ,КВ,ССС. Со и без работно искуство

 

НУДИМЕ:

 

Работа во 3 смени: прва смена 06:00-12:40 ; втора смена 14:00-20:40 и трета смена  22:00-06:40 Основна нето плата во вредност од 12.165 денари Годишен одмор

 

 

 

 

Кандидати кои ги исполнуваат горенаведените квалификации треба да достават своја биографија и да наведат во електронската пошта за која позиција аплицираат.

 

Апликацијата на која не е наведно работното место нема да се земе во предвид.

 

Селекцијата на кандидати се извршува по истекот на огласот. Доколку бидат доставени над 120 биографии, селекцијата се врши и до 120 денови.

 

Доколку не бидете одбрани за оваа позиција, Вашите биографии ги чуваме во нашата датабаза со можност за повикување на идни соодветни огласи.

 

Доколку не сакате Вашата биографија да биде сочувана, наведете ја таквата информација во Вашата електронска порака.

 

Доколку ги исполнувате наведените критериуми, своите биографии испратете ги на rabota@esi.mk инаведете ја позицијата за која аплицирате.

 

ЕСИ (Employment Services International)

ул. Костурски херои 62/1,1000 Скопје

T: +389 2 3246-899, Ф: +389 2 3246-897 rabota@esi.mk, www.esi.mk

 

 

 

 

 

 

 

Веб страна: www.esi.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Хемиски аналитичар

3 favorite Објавен: 09-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Имако Вино

Индустрија: Прехранбена

Регион: Штипски

Оглас: Хемиски лаборант (Штип) Винарска...

Послужувач на храна

0 favorite Објавен: 15-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Бутел

Оглас: ...

Продавач/ка во малопродажен објект

3 favorite Објавен: 23-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕЛИКАТЕС ЕМ 87 ДООЕ...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: Се бараат лица за работа во маркет ...

prodavacka

0 favorite Објавен: 05-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопје

Оглас: Самопослуга во Црниче има потреб...

Prodavac/ka za vo market

6 favorite Објавен: 06-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Струмица

Оглас: Prodavac/ka za vo market ...

Продавач

1 favorite Објавен: 09-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: FCC

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: Се бара работничка ( подготвување н...