ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Агент за продажба

1favoriteОбјавен на: 07-02-2019  |  Компанија: МКНИГА  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKOFGM
Работно место: Агент за продажба
Компанија: МКНИГА
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Македонија
Отворен од: 07-02-2019
Отворен до: 15-02-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: агенти за продажба 15
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

ССС

Детали за огласот:

Реномирана меѓународна компанија од областа на издаваштвото на енциклопедии објавува оглас : Агенти за директна или телефонска продажба - Реон Македонија. Старосната граница како и работниот статус воопшто не се важни. Кандидатите треба да имаат само интерес за работа, а фирмата ги обучува и оспособување кандидатите за работа. Посебни квалификации не се потребни освен желба за работа, позитивна енергија и добро расположение на кандидатите.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Комерцијалист

1 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Бутел

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 19-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: MERKUR TREJD DOOEL B...

Индустрија: Трговија

Регион: Битолски

Оглас: МЕРКУР ТРЕЈД ДООЕЛ Битола вработува...

Магационер

0 favorite Објавен: 19-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ ГИС ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: ДПТУ ГИС ДООЕЛ-компанија која се за...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 20-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Сарај

Оглас: ...

Комерцијалист за предпродажба

0 favorite Објавен: 20-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производ...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Комерцијалист за продажба У...

Останати огласи во ист регион

Advertising Sales Agent

0 favorite Објавен: 15-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: YIC

Индустрија: - Нема информација

Регион: Цела Македонија

Оглас: YIC announces Home based Online Job...

Senior software developer

0 favorite Објавен: 10-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ScaleFocus

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Uber is one of our key technologica...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 02-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Probiz

Индустрија: - Нема информација

Регион: Цела Македонија

Оглас: Cе бара oџачар Hие ви нудиме: - ...

web developer

6 favorite Објавен: 30-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИСОУРЦЕ ДОО

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Битолски, Прилепски,...

Оглас: iSource an IT company based in Bito...

Фармацевт

2 favorite Објавен: 13-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МЕДИКУС

Индустрија: Фармација

Регион: Цела Македонија

Оглас: ДИПЛОМИРАН ФАРМАЦЕВТ - Стручно-коме...

majstor za krovovi

1 favorite Објавен: 28-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Македонија

Оглас: Kanadska firma ima potreba od...