ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Агент за продажба

1favoriteОбјавен на: 07-02-2019  |  Компанија: МКНИГА  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKOFGM
Работно место: Агент за продажба
Компанија: МКНИГА
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Македонија
Отворен од: 07-02-2019
Отворен до: 15-02-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: агенти за продажба 15
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

ССС

Детали за огласот:

Реномирана меѓународна компанија од областа на издаваштвото на енциклопедии објавува оглас : Агенти за директна или телефонска продажба - Реон Македонија. Старосната граница како и работниот статус воопшто не се важни. Кандидатите треба да имаат само интерес за работа, а фирмата ги обучува и оспособување кандидатите за работа. Посебни квалификации не се потребни освен желба за работа, позитивна енергија и добро расположение на кандидатите.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Акаунт менаџер за македонски клиенти

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Stig Komunikacii

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: СТИГ КОМУНИКАЦИИ ИНВЕСТ– специјализ...

SEM/PPC specialist

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: LeanSEM

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Do you crave a job that pays you ba...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТИНА ВЕТ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Пет Шоп ТИНА ВЕТ има потреба од: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Т.П.САНИ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Baram prodavacka za vo mini market....

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за превоз и ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Дистрибутер/Магационер

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Рамос - Илиадис

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Рамос - Илиадис Дооел Скопје е мага...

Останати огласи во ист регион

SMM/PPC/Content Writing Expert

0 favorite Објавен: 17-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ВЛДМ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: We are a fast growing, fun remote S...

Developers

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Брајт Бокс

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Битолски, Скопски

Оглас: We are looking for a Front End Deve...

Маркетинг специјалист

0 favorite Објавен: 25-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Црјгбр Цјандфхт

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: Scopic Software is seeking a skille...

Возач

4 favorite Објавен: 26-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТИМ ШПЕД ЈВТ

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Тим шпед ЈВТ Транспорт ДООЕЛ -Скопј...

Агент за продажба и маркетинг

0 favorite Објавен: 06-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КОСМОС ГРУП

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: NEW COSMOS има потреба од вработува...

Маркетинг специјалист

1 favorite Објавен: 26-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Црјгбр Цјандфхт

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: Scopic Software is seeking an exper...