ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Комерцијалист

0favoriteОбјавен на: 07-02-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Продажба и Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKNOOI
Работно место: Комерцијалист
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги КОЛА ДООЕЛ извоз-увоз Скопје
Индустрија: Продажба и Маркетинг
Реон: Бутел
Отворен од: 08-02-2019
Отворен до: 13-02-2019
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

АДМИНИСТРАТИВЕН РАБОТНИК – ФАКТУРИСТ

0 favorite Објавен: 20-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производ...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Основни работни задачи: Раб...

Комерцијален службеник

0 favorite Објавен: 19-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Директор на продажба

0 favorite Објавен: 22-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНОС-ПАК ДОО Струмиц...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Струмица

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 20-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Сарај

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 22-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за напредни ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 22-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АМИГОС ДООЕЛ-ВАНАКО ...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Продажба во продажен салон Ванак...

Останати огласи во ист регион

Возач на камион

0 favorite Објавен: 22-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за меѓународ...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Советник за бизнис

0 favorite Објавен: 22-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Информатичар

0 favorite Објавен: 22-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Агенција за привреме...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Центар

Оглас: ...

Технички застапник на продажба

0 favorite Објавен: 22-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Технички службеник

0 favorite Објавен: 22-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за телекомун...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Машински инженер

0 favorite Објавен: 22-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за техничко ...

Индустрија: Машинство

Регион: Карпош

Оглас: ...