ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Магационер

5favoriteОбјавен на: 30-01-2019  |  Компанија: МАКСИПРИНТ КОМПЈУТЕР...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Активен
Код на огласот: TGKNGMN
Работно место: Магационер
Компанија: МАКСИПРИНТ КОМПЈУТЕРИ ЛТД ДОО Охрид
Индустрија: Разни области
Реон: Охрид
Отворен од: 31-01-2019
Отворен до: 02-03-2019
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: maksiprint@t-home.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Возач на подвижна дигалка

0 favorite Објавен: 16-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 16-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОБСЕ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: VACANCY NUMBER: VNSKPC00545 VACANC...

Продавач

0 favorite Објавен: 16-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Чевлар

0 favorite Објавен: 16-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНА БЕТИ КОМЕРЦ ДООЕ...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Тесар

0 favorite Објавен: 16-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 15-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИНИ ЛИГХТ ХОУСЕ ДОО...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 11-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АДВАЈЗОРИ Охрид ДОО

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Персонал

17 favorite Објавен: 28-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Hotel Desaret

Индустрија: Угостителство

Регион: Охридски

Оглас: Хотеч ДЕСАРЕТ има потреба од заснов...

- Нема информација

1 favorite Објавен: 14-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кај Местоно ДОО

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Ресторан На Зајдисонце Кај Местоно-...

Сервисен електроинженер

1 favorite Објавен: 13-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско радиодифузн...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Охрид

Оглас: ...

- Нема информација

2 favorite Објавен: 15-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СИМПО ДОО Скопје

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: СИМПО ДОО Скопје распишува оглас за...

Хигиеничар

4 favorite Објавен: 07-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интерактиве солутион...

Индустрија: Угостителство

Регион: Охридски

Оглас: Целосен оглас: Отворена е следната...