ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Погонски електроинженер

0favoriteОбјавен на: 23-01-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Инжинерство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKMJJG
Работно место: Погонски електроинженер
Компанија: Друштво за производство трговија промет и услуги НОВА РЕФРАКТОРИ ДОО Пехчево
Индустрија: Инжинерство
Реон: Пехчево
Отворен од: 24-01-2019
Отворен до: 27-01-2019
Плата: 20000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Инженер за електроенергетика

0 favorite Објавен: 12-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА ...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Центар

Оглас: ...

Инженер за телекомуникации

0 favorite Објавен: 14-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за монтажа и...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Машински инженер

1 favorite Објавен: 23-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДОО. ИЦС ГРУП

Индустрија: Инжинерство

Регион: Скопски

Оглас: ИЦС ГРУП.ДОО - Скопје е фирма , кој...

Машински инженер

3 favorite Објавен: 07-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за вработува...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Велес

Оглас: ...

Контролор

11 favorite Објавен: 16-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Metroliks DOO

Индустрија: Инжинерство

Регион: Прилепски

Оглас: Фирма има потреба од техничко лице....

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 14-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Доставувач

0 favorite Објавен: 14-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Сметководствено биро...

Индустрија: Разни области

Регион: Пехчево

Оглас: ...