ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Администратор за обработка на податоци

11favoriteОбјавен на: 23-01-2019  |  Компанија: Друштво за транспорт...  |  Индустрија: Информатичка техноло...


Статус: Активен
Код на огласот: TGKMJII
Работно место: Администратор за обработка на податоци
Компанија: Друштво за транспорт и услуги ПЕЛАГОНИЈА БУС ДООЕЛ ПРИЛЕП
Индустрија: Информатичка технологија
Реон: Прилеп
Отворен од: 24-01-2019
Отворен до: 23-02-2019
Плата: 12165
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: avtobuska@bmoil.com.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

web developer

0 favorite Објавен: 14-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Алосис

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Responsibilities: Interact efficie...

UI Architect

0 favorite Објавен: 14-02-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: InPlayer

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас: InPlayer and Massive Interactive...

Java Developer

0 favorite Објавен: 14-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: НАГИ КОРПОРАЦИЈА ДОО...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски, Цела Македо...

Оглас: Huko is Italian company that operat...

Практикант

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕВЕР-НЕАР ДОО

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Breaking news: Ever-Near, a Belg...

Практикант

0 favorite Објавен: 14-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Вестел Компани

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Vestel is an International IT Serv...

ИТ Менаџер

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Црјгбр Цјандфхт

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Join the world’s largest virtual co...

Останати огласи во ист регион

Бравар

5 favorite Објавен: 14-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МЕРМЕРЕН КОМБИНАТ АД...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Монтажер

0 favorite Објавен: 13-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: - монтирање на канцелариски мебел...

Советник за маркетинг

0 favorite Објавен: 14-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МИКРОСАМ ДОО Прилеп

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Помошник во кујна

1 favorite Објавен: 14-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Административен работник

7 favorite Објавен: 09-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Васидора ДООЕЛ

Индустрија: Текстилна

Регион: Прилепски

Оглас: Модната конфекција Васидора - Приле...

Специјалист за кредитирање

1 favorite Објавен: 14-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СН Финансии

Индустрија: Економија

Регион: Прилепски

Оглас: ФД СН финансии ДОО. е небанкарска ф...