ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

ОПТОМЕТРИСТ

0favoriteОбјавен на: 21-01-2019  |  Компанија: нема информација  |  Индустрија: Оптика


Статус: Активен
Код на огласот: TGKMGLM
Работно место: ОПТОМЕТРИСТ
Компанија: нема информација
Индустрија: Оптика
Реон: Skopje
Отворен од: 22-01-2019
Отворен до: 21-02-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Дипломиран Оптометрист

Работно искуство

Детали за огласот:

 

Тимот на Оптика ММ се проширува!Доколку сте:

1.Дипломиран Оптометрист испратете ја вашата куса биографија со назнака ОПТОМЕТРИСТ на: optikamm@outlook.com.- активно ги следите технолошките трендови од областа на оптички помагала и очно здравје;-ако имате желба за работа;-ако сте за напредок и надоградба на вашето знаење и сте спремни за тимска работа и транспарентност

Оптометристите со стекнато работно искуство ќе имаат предност.Со задоволство ги очекуваме вашите апликации.

Веб страна:
Контакт телефон: +38977/91-30-30
Контакт емаил: optikamm@outlook.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи во ист регион

Магационер

0 favorite Објавен: 18-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Администратор на веб-страница

0 favorite Објавен: 18-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за издавање ...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Карпош

Оглас: ...

Возач на патнички автомобили

0 favorite Објавен: 18-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за издавање ...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Карпош

Оглас: ...

Возач на шлепер

0 favorite Објавен: 18-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Бармен

0 favorite Објавен: 18-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КАФЕ БАР ЧЕ ДООЕЛ Ск...

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...

Графички дизајнер

0 favorite Објавен: 18-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЕРФЕКТ АГД ДООЕЛ Ск...

Индустрија: Графичка

Регион: Карпош

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Отворени се над 140 (сто и четириесет) работни места во АД Водостопанство на Р.Македонија

1 favorite Објавен: 06-02-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Книговодител-Сметководител

0 favorite Објавен: 13-02-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: Запотребитенанашиотклиент, компа...

Game artists and Interns in game design

0 favorite Објавен: 14-02-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Are you a talented artist, passiona...

Оглас за вработување во „Макпетрол“ АД - Скопје

0 favorite Објавен: 05-02-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Оглас за вработување во МИОА. Отворени се 9 (девет) работни позиции, нето плата до 35.800 денари

0 favorite Објавен: 05-02-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: Врз основа начлен 22 став (8) од За...

Вработување во Влада на Република Македонија - Генерален секретаријат

1 favorite Објавен: 07-02-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...