ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Правник

5favoriteОбјавен на: 21-01-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Право


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKMGFO
Работно место: Правник
Компанија: Друштво за производствопрометуслуги и сервисирање на медицинска опрема ВИНОРА ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Право
Реон: Центар
Отворен од: 22-01-2019
Отворен до: 25-01-2019
Плата: 23500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Правник

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна здравствена ус...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Правник

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Право

Регион: Карпош

Оглас: ...

Стручен Соработник

0 favorite Објавен: 09-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокатско друштво Т...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатско Друштво од Скопје има по...

Правник

0 favorite Објавен: 14-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ЕК...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Адвокат

1 favorite Објавен: 08-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Адвокатско друштво Т...

Индустрија: Право

Регион: Скопје

Оглас: Адвокатско друштво од Скопје има...

Адвокат

0 favorite Објавен: 09-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокатско друштво Т...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатско друштво од Скопје има по...

Останати огласи во ист регион

Административен службеник

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МЕДИАТЕХ САПОРТ ДООЕ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Референт

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за одржување...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Хемиски техничар-лаборант

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДРУШТВО ЗА ГРАДЕЖНИШ...

Индустрија: Хемија

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...