ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Администратор

6favoriteОбјавен на: 21-01-2019  |  Компанија: МПЦОА - Дебарско Кич...  |  Индустрија: Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKMGFN
Работно место: Администратор
Компанија: МПЦОА - Дебарско Кичевска Православна Епархија Охрид
Индустрија: Администрација
Реон: Охрид
Отворен од: 22-01-2019
Отворен до: 25-01-2019
Плата: 14000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Администратор

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Администрација

Регион: Куманово

Оглас: ...

Администратор

1 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Битола

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Администрација

Регион: Тетово

Оглас: ...

Администратор

3 favorite Објавен: 15-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Администратор

1 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Стопанска Комора на ...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Келнер/Шанкер

10 favorite Објавен: 17-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Лагадин Дооел ...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Охридски

Оглас: ХОТЕЛ ЛАГАДИН ОХРИД ВРАБОТВА КЕЛНЕ...

prodavac

3 favorite Објавен: 11-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Турист Инжинеринг ДО...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Охрид

Оглас: нема информација...

МАЈСТОР ЗА ПВЦ И АЛУМИНИУМСКА СТОЛАРИЈА

2 favorite Објавен: 19-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Зодак Пласт

Индустрија: Занаетчиство

Регион: Охрид

Оглас: Се бара мајстор за пвц и ал. сто...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 12-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Александар Вила

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Aleksandar Vila Ohrid bara: RECEPC...

Собар/ka

2 favorite Објавен: 17-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: City Palace Ohrid

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Охридски

Оглас: Отворена работна позиција Собарка ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 18-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Охрид 2016

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Се бара собарица за сезонска работ...