ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

ГОТВАЧ/КА

5favoriteОбјавен на: 21-01-2019  |  Компанија: Хотел Ројал Вју ОХРИ...  |  Индустрија: Туризам


Статус: Активен
Код на огласот: TGKMFOK
Работно место: ГОТВАЧ/КА
Компанија: Хотел Ројал Вју ОХРИД
Индустрија: Туризам
Реон: Охрид
Отворен од: 21-01-2019
Отворен до: 16-02-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Да има работно искуство. 

Да живее во Охрид или охридскиот регион.

Детали за огласот:

Хотел Ројал Вју Охрид има потреба од готвач (кувар) со работно искуство.

Веб страна: www.royalview.com.mk
Контакт телефон: +38946263072
Контакт емаил: finansii@royalview.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Customer Care Agent

0 favorite Објавен: 18-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дооел Травко

Индустрија: Туризам

Регион: Скопски

Оглас: YOU MUST BE FLUENT IN ENGLISH TO BE...

Туристички работник

1 favorite Објавен: 05-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Апекс Фор ДООЕЛ

Индустрија: Туризам

Регион: Скопски

Оглас: Туристичката агенција APEX 4 TRAVEL...

Хигиеничар

4 favorite Објавен: 23-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЛАНЕР КК ДООЕЛ Охри...

Индустрија: Туризам

Регион: Охридски

Оглас: Се бара собарица за работа во апарт...

Агент за продажба

0 favorite Објавен: 10-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Turisticka agencija ...

Индустрија: Туризам

Регион: Скопски

Оглас: Туристичка агенција Арка има потреб...

SALES MANAGER

0 favorite Објавен: 12-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: тцц гранд плаза

Индустрија: Туризам

Регион: Скопски

Оглас: Одлични организациски и комуникацис...

Собар/ka

5 favorite Објавен: 22-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛМ ДООЕЛ - Мираге Хо...

Индустрија: Туризам

Регион: Струшки

Оглас: Хотел Мираж го проширува својот тим...

Останати огласи во ист регион

- Нема информација

2 favorite Објавен: 15-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СИМПО ДОО Скопје

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: СИМПО ДОО Скопје распишува оглас за...

Келнер/Шанкер

1 favorite Објавен: 08-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интерактиве солутион...

Индустрија: Угостителство

Регион: Охридски

Оглас: Ние сме The Vault, кафе (snack) бар...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 16-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дооел Динамика Битол...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Hotel Milenium Palace Ohrid ima pot...

Текстописец

1 favorite Објавен: 12-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Bold Development

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Охридски

Оглас: Content Writer Bold Development...

Предавач

4 favorite Објавен: 01-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Семос Едукација

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Охридски

Оглас: Семос Едукација е прв и најголем це...

Информатичар

2 favorite Објавен: 12-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Bold Development

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Охридски

Оглас: Quality Assurance Tester Bold De...