ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Обиколувач дистрибутер малопродажба

6favoriteОбјавен на: 18-01-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Продажба и Маркетинг


Статус: Активен
Код на огласот: TGKMFIL
Работно место: Обиколувач дистрибутер малопродажба
Компанија: Друштво за производствоуслугитранспорт и трговија МЛЕКАРА МИКИ-ПРОИЗВОДСТВО увоз-извоз ДООЕЛ Прилеп
Индустрија: Продажба и Маркетинг
Реон: Прилеп
Отворен од: 19-01-2019
Отворен до: 20-03-2019
Плата: 12165
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 048412546
Контакт емаил: mikiproizvodstvo@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Возач

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: l-nik

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Се бара возач за дистрибуција со Б ...

Продавач

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: boriyoskiltd

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Kompanijata Borizoski LTD ima potre...

Комерцијален службеник

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кочани

Оглас: ...

Возач

1 favorite Објавен: 15-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Беровиќ Бетон

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Се бара работник возач на камион ....

Асистент за продажба

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДТУ ТОМ ТАИЛОР ДООЕЛ...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: ДТУ Том Таилор има потреба од асист...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 14-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МСТ СОЛУШНС ДООЕЛ ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Референт за продажба

2 favorite Објавен: 08-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: MEDIKAPRO DOOEL

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Прилепски

Оглас: ПРОДАЖБА НА ОРТОПЕДСКИ ПОМАГАЛА ...

Бравар

5 favorite Објавен: 14-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МЕРМЕРЕН КОМБИНАТ АД...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Помошник во кујна

1 favorite Објавен: 14-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Административен асистент

6 favorite Објавен: 12-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Metroliks DOO

Индустрија: Инжинерство

Регион: Прилепски

Оглас: Долгогодишна фирма која постојано г...

Работник на бензинска пумпа

5 favorite Објавен: 06-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Продавач/ка во малопродажен објект

1 favorite Објавен: 13-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Tobako Havana

Индустрија: Трговија

Регион: Прилепски

Оглас: Se bara prodavacka za rabota vo tob...

Останати огласи од иста компанија

Обиколувач дистрибутер малопродажба

7 favorite Објавен: 18-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Прилеп

Оглас: ...