ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

1 Комерцијалист / Ka

18favoriteОбјавен на: 17-01-2019  |  Компанија: САФИР-ПРОМЕТ ДОО  |  Индустрија: Земјоделство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKLNOK
Работно место: 1 Комерцијалист / Ka
Компанија: САФИР-ПРОМЕТ ДОО
Индустрија: Земјоделство
Реон: Струмица
Отворен од: 17-01-2019
Отворен до: 17-02-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

Кандидатот  да има добро познавање на англискиот јазик, и положено  за Б категорија

 

Детали за огласот:

Фирмата Сафир-Промет Доо од Струмица, има потреба од комерцијалист за работа со овошје и зеленчук, на странските пазари. 

Сите заинтересирани да го испратат своето CV на atanasov@safirpromet.mk

 

Веб страна: www.safirpromet.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи во ист регион

Административен асистент

3 favorite Објавен: 12-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Френки ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Струмички

Оглас: ФРЕНКИ ДОО има потреба од администр...

Општ работник

0 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Мерчендајзер

0 favorite Објавен: 11-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕКСТРИМ ПАРФЕМИ ДОО

Индустрија: Производство

Регион: Струмички

Оглас: Фирмата ЕКСТРИМ ПАРФЕМИ ДОО има пот...

Геометар

0 favorite Објавен: 02-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Krmzov-Mr

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Струмички

Оглас: Реномираната фирма за градежништво,...

Персонал за продажба

8 favorite Објавен: 19-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Крис и Том

Индустрија: Автомобилска

Регион: Струмички

Оглас: Поради отворање на но нов продажен ...

Градежен инженер/Архитект

4 favorite Објавен: 22-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: DGTU EVROGRADBA INZH...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Струмички

Оглас: Градежен инженер/Архитект....