ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

1 Комерцијалист / Ka

18favoriteОбјавен на: 17-01-2019  |  Компанија: САФИР-ПРОМЕТ ДОО  |  Индустрија: Земјоделство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKLNOK
Работно место: 1 Комерцијалист / Ka
Компанија: САФИР-ПРОМЕТ ДОО
Индустрија: Земјоделство
Реон: Струмица
Отворен од: 17-01-2019
Отворен до: 17-02-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

Кандидатот  да има добро познавање на англискиот јазик, и положено  за Б категорија

 

Детали за огласот:

Фирмата Сафир-Промет Доо од Струмица, има потреба од комерцијалист за работа со овошје и зеленчук, на странските пазари. 

Сите заинтересирани да го испратат своето CV на atanasov@safirpromet.mk

 

Веб страна: www.safirpromet.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Финансиски менаџер

0 favorite Објавен: 11-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СЕКЕ ПРИЛЕП

Индустрија: Земјоделство

Регион: Крушевски

Оглас: Секе ДООЕЛ Прилеп има потреба од -...

Земјоделски техничар

0 favorite Објавен: 24-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Земјоделство

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Земјоделски работник

0 favorite Објавен: 24-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Земјоделство

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Земјоделски работници

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фармаролли Дооел Пет...

Индустрија: Земјоделство

Регион: Скопски

Оглас: Странска компанија има потреба од п...

Земјоделски тракторист

0 favorite Објавен: 01-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Земјоделство

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Земјоделски тракторист

0 favorite Објавен: 24-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Земјоделство

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 30-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Sneki KMS

Индустрија: - Нема информација

Регион: Струмички

Оглас: Се бара работник за едноставни рабо...

РАБОТНИК ВО СКЛАД/ ТРГОВСКИ ПАТНИК СТРУМИЦА

32 favorite Објавен: 29-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АНН2 доо

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Струмица

Оглас: Ние сме трговска компаниja, која...

Општ работник

6 favorite Објавен: 31-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Обични работници одгледување растенија Струмица, Босилово

3 favorite Објавен: 14-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Бараме обични работници за одгле...

Чистач на автобуси

6 favorite Објавен: 26-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво со ограничен...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Струмица

Оглас: ...

Агроном Струмица, Босилово

1 favorite Објавен: 14-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Бараме АГРОНОМ за полјоделство п...