ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Економист за менаџмент

6favoriteОбјавен на: 14-01-2019  |  Компанија: СИНЦЕРИТАС ДОО Скопј...  |  Индустрија: Економија


Статус: Активен
Код на огласот: TGKLKHO
Работно место: Економист за менаџмент
Компанија: СИНЦЕРИТАС ДОО Скопје
Индустрија: Економија
Реон: Карпош
Отворен од: 15-01-2019
Отворен до: 15-05-2019
Плата: 30000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 070218002
Контакт емаил: info@sinceritas.eu
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

сметководител

0 favorite Објавен: 05-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СИГМА СБ ДООЕЛ

Индустрија: Економија

Регион: Скопски

Оглас: СИГМА-СБ компанија за развој и имп...

Економист

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за вработува...

Индустрија: Економија

Регион: Чашка

Оглас: ...

Специјалист за кредитирање

1 favorite Објавен: 14-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СН Финансии

Индустрија: Економија

Регион: Прилепски

Оглас: ФД СН финансии ДОО. е небанкарска ф...

Специјалист за кредитирање

0 favorite Објавен: 14-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СН Финансии

Индустрија: Економија

Регион: Скопски

Оглас: ФД СН финансии е небанкарска финанс...

Оперативен директор

0 favorite Објавен: 11-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: BIZI GRUP DOO

Индустрија: Економија

Регион: Струшки

Оглас: Growing with a fast pace and expand...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИНИ ЛИГХТ ХОУСЕ ДОО...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...

Монтер на метални конструкции

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Металургија

Регион: Чаир

Оглас: ...

Чистач на простории

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Фудбалер

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за спортски ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Тесар

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДРУШТВО ЗА ГРАДЕЖНИШ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Економист за менаџмент

3 favorite Објавен: 14-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИНЦЕРИТАС ДОО Скопј...

Индустрија: Менаџмент

Регион: Карпош

Оглас: ...

Архитект-проектант

6 favorite Објавен: 25-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИНЦЕРИТАС ДОО Скопј...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Карпош

Оглас: ...

Правник

27 favorite Објавен: 14-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИНЦЕРИТАС ДОО Скопј...

Индустрија: Право

Регион: Карпош

Оглас: ...

Машински инженер

1 favorite Објавен: 25-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИНЦЕРИТАС ДОО Скопј...

Индустрија: Машинство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Машински инженер

5 favorite Објавен: 25-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИНЦЕРИТАС ДОО Скопј...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Карпош

Оглас: ...