ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Правник

55favoriteОбјавен на: 14-01-2019  |  Компанија: СИНЦЕРИТАС ДОО Скопј...  |  Индустрија: Право


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKLKFO
Работно место: Правник
Компанија: СИНЦЕРИТАС ДОО Скопје
Индустрија: Право
Реон: Карпош
Отворен од: 15-01-2019
Отворен до: 15-05-2019
Плата: 25000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Правник

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Право

Регион: Карпош

Оглас: ...

Правник

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ШПАРКАСЕ БАНКА МАКЕД...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Правник

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна здравствена ус...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Адвокат

1 favorite Објавен: 08-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Адвокатско друштво Т...

Индустрија: Право

Регион: Скопје

Оглас: Адвокатско друштво од Скопје има...

Правник

0 favorite Објавен: 14-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ЕК...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Правник

1 favorite Објавен: 15-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Право

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Административен службеник

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МЕДИАТЕХ САПОРТ ДООЕ...

Индустрија: Администрација

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Хемиски техничар-лаборант

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДРУШТВО ЗА ГРАДЕЖНИШ...

Индустрија: Хемија

Регион: Центар

Оглас: ...

Технички контролор за патнички возила

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за одржување...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МЕДИАТЕХ САПОРТ ДООЕ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Електричар за одржување

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА ...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Фармацевт во големопродажба

2 favorite Објавен: 28-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИНЦЕРИТАС ДОО Скопј...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Карпош

Оглас: ...