ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Хигиеничар на производствени - работни простории

1favoriteОбјавен на: 12-01-2019  |  Компанија: Општинско Основно Уч...  |  Индустрија: Производство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKLIMI
Работно место: Хигиеничар на производствени - работни простории
Компанија: Општинско Основно Училиште ВАСИЛ ГЛАВИНОВ Велес
Индустрија: Производство
Реон: Велес
Отворен од: 12-01-2019
Отворен до: 15-01-2019
Плата: 12714
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

1 favorite Објавен: 19-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АА

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Се бараат општи работници за работа...

Инженер за организација на производството

1 favorite Објавен: 17-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МУРАТ ВИРИНГ СИСТЕМС...

Индустрија: Производство

Регион: Центар

Оглас: ...

Општ работник

2 favorite Објавен: 18-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КАРТОМЕЛ ДОО Битола

Индустрија: Производство

Регион: Битолски

Оглас: Потребен е општ работник во произво...

Работник за едноставни работи на производствена линија

0 favorite Објавен: 20-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за внатрешен...

Индустрија: Производство

Регион: Илинден

Оглас: ...

Работник во производство

1 favorite Објавен: 21-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Центро-Фрута Дооел В...

Индустрија: Производство

Регион: Винички, Кочански

Оглас: Компанијата за производство и дистр...

Општ работник

0 favorite Објавен: 21-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: фејдом фурнитуре

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: ФЕЈДОМ ФУРНИТУРЕ ДОО СКОПЈЕ, има по...

Останати огласи во ист регион

Возач

1 favorite Објавен: 18-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МИСА/МГ

Индустрија: Рударство

Регион: Велешки

Оглас: Се бара возач на камион за работа н...

Контролор на квалитет

3 favorite Објавен: 18-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Чувар на пријавница

13 favorite Објавен: 24-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЈУ-КА ДООЕЛ увоз-изв...

Индустрија: Текстилна

Регион: Велес

Оглас: За прием и испраќање на гости, в...

Економист за маркетинг

1 favorite Објавен: 24-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Велес

Оглас: ...

Утоварувач

0 favorite Објавен: 18-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МИСА/МГ

Индустрија: Рударство

Регион: Велешки

Оглас: Се бара ракувач на утоварач за рабо...

Багерист

0 favorite Објавен: 18-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МИСА/МГ

Индустрија: Рударство

Регион: Велешки

Оглас: Се бара ракувач на багер за работа ...