ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Референт за продажба

0favoriteОбјавен на: 12-01-2019  |  Компанија: Производно трговско ...  |  Индустрија: Продажба и Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKLIMG
Работно место: Референт за продажба
Компанија: Производно трговско друштво АНХОЧ ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Продажба и Маркетинг
Реон: Центар
Отворен од: 13-01-2019
Отворен до: 16-01-2019
Плата: 14000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 18-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијат...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Карпош

Оглас: ...

Комерцијалист

1 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТЕЛХО-ДЕЛ ДООЕЛ Делч...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Делчево

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

менаџер за продажба

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Камуфлаж.МК

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Менаџер на продавница Работни об...

Комерцијалист за внатрешна трговија

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Трговија

Регион: Центар

Оглас: ...

Телефонски оператор

2 favorite Објавен: 18-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРОДАВНИЦА М ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Друштво за утврдување на коректни ф...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Комерцијалист за внатрешна трговија

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Центар

Оглас: ...

Автомеханичар

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Аеродром

Оглас: ...

English Language Representative

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: One Contact

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: THIS IS A FULL TIME/PART TIME PO...