ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Хигиеничар на производствени - работни простории

0favoriteОбјавен на: 11-01-2019  |  Компанија: Друштво за угостител...  |  Индустрија: Производство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKLIII
Работно место: Хигиеничар на производствени - работни простории
Компанија: Друштво за угостителство туризам и услуги МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Индустрија: Производство
Реон: Гевгелија
Отворен од: 12-01-2019
Отворен до: 15-01-2019
Плата: 12165
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Административен работник

0 favorite Објавен: 21-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Центро-Фрута Дооел В...

Индустрија: Производство

Регион: Винички, Кочански

Оглас: Компанијата за производство на мине...

Бравар

0 favorite Објавен: 12-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Монди Компани ДОО

Индустрија: Производство

Регион: Тетовски

Оглас: Фабриката за производство на мебел ...

Ракувач на градежна машина

0 favorite Објавен: 11-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Е

Индустрија: Производство

Регион: Кавадаречки

Оглас: Меѓународната компанија за управува...

Практикант

1 favorite Објавен: 19-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Zamafin

Индустрија: Производство

Регион: Охридски

Оглас: Потребно е да се исполнат следниве ...

Помошник/чка

0 favorite Објавен: 13-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Тре зета МК

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: имаме потреба од лице со познавање ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 21-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: фејдом фурнитуре

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: ФЕЈДОМ ФУРНИТУРЕ ДОО СКОПЈЕ, има по...

Останати огласи во ист регион

Агроном за градинарство

0 favorite Објавен: 20-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ВАСИЛЕВ КОНСАЛТИНГ Д...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Контролор на шиени и слични производи

0 favorite Објавен: 20-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОЕЛ

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Касиер/ка

0 favorite Објавен: 20-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КАМ ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Гевгелиски

Оглас: КАМ е единствен синџир на маркети в...

Работник на бензинска пумпа

2 favorite Објавен: 20-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...