ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Електричар за одржување

0favoriteОбјавен на: 11-01-2019  |  Компанија: Друштво за угостител...  |  Индустрија: Електроника и Телеко...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKLIGF
Работно место: Електричар за одржување
Компанија: Друштво за угостителство туризам и услуги МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Индустрија: Електроника и Телекомуникации
Реон: Гевгелија
Отворен од: 12-01-2019
Отворен до: 15-01-2019
Плата: 12165
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Електромеханичар

2 favorite Објавен: 17-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Битола

Оглас: ...

Инженери

0 favorite Објавен: 23-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНТРАКОМ ДООЕЛ Скопј...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: ИНТРАКОМ ДООЕЛ Скопје, подружница н...

CALL CENTER AGENTS

0 favorite Објавен: 08-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Оне Контакт

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Job Title : English Language Repres...

менаџер за продажба

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Filadelfija Dooel

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Кочански

Оглас: "Филаделфија Дооел" има потреба од ...

Сервисер за компјутерска опрема и софтвер

0 favorite Објавен: 15-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Erfih

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: Се бара сервисер/електроничар за...

Инженер за телекомуникациски уреди и мрежи

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА ...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Општи работници - градежништво

5 favorite Објавен: 10-02-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Гевгелија

Оглас: Rabotnici vreme 7.00-17.00.sekoj...

Помошник на стара жена

9 favorite Објавен: 16-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Услуги

Регион: Гевгелија

Оглас: Се бара жена за да и помага на п...

Келнер

0 favorite Објавен: 22-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Општ работник

1 favorite Објавен: 22-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Лозарски работник

0 favorite Објавен: 22-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АГРО ВАРДАРИЕ ДООЕЛ ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Работник на едноставни дрвопреработувачки работи

1 favorite Објавен: 22-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дрвна

Регион: Гевгелија

Оглас: ...