ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

сметководител

0favoriteОбјавен на: 11-01-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Сметководство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKLIFN
Работно место: сметководител
Компанија: Друштво за производство услуги и трговија РИВА - СТ ДООЕЛ увоз-извоз Скопје
Индустрија: Сметководство
Реон: Центар
Отворен од: 12-01-2019
Отворен до: 15-01-2019
Плата: 12200
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

сметководител

1 favorite Објавен: 25-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: БАЈРАМИ ГРОУП ДООЕЛ ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

сметководител

6 favorite Објавен: 02-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Компанија НМ

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Сметководител со познавање на финан...

Помошник Сметководител

2 favorite Објавен: 13-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФОБАС КОМПАНИ

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Фабрика за произвоство на средства ...

сметководител

2 favorite Објавен: 22-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МЕНАЏМЕНТ СЕРВИС ГРУ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Центар

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 05-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ВЕРИФИКА СМТ ДООЕЛ С...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Се бара само апсолвенти на сметково...

сметководител

1 favorite Објавен: 22-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за вработува...

Индустрија: Сметководство

Регион: Велес

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Градежен инженер/Архитект

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Sigmoidgroup

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ГРАДЕЖЕН ИНЖЕНЕР со A/ Б лиценца ...

Фармацевт

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Шумарски инженер

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за одгледува...

Индустрија: Шумарство

Регион: Бутел

Оглас: ...

Технички секретар

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Бутел

Оглас: ...

Доставувач

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пункт Мебел Доо

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Се бара работник за работна позициј...