ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Маркетинг Агент

1favoriteОбјавен на: 11-01-2019  |  Компанија: ВИЗАРД СИСТЕМИ  |  Индустрија: Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKLHMF
Работно место: Маркетинг Агент
Компанија: ВИЗАРД СИСТЕМИ
Индустрија: Маркетинг
Реон: Скопје
Отворен од: 11-01-2019
Отворен до: 18-01-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

-Wordpress

-Социјални медиуми (Facebook, Instagram, LinkedIn)

-Email кампањи

-Photoshop & Illustrator (основно познавање)

-Работно искуство во сферата на маркетинг

Детали за огласот:

Визард Системи вработува 1 Маркетинг агент за потребите на маркетинг стратегијата на компанијата.

Веб страна: www.wizard.com.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Агент за продажба ивенти

0 favorite Објавен: 17-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ВЕЛПА ДООЕЛ

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Продажба на ивенти-настани ...

Англиски јазик и преведување

0 favorite Објавен: 13-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Play Digital

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Имаме потреба од Практикант во н...

Маркетинг Агент

0 favorite Објавен: 05-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ГБЦ Комуникации

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Радио Канал 77 има потреба од 1 ...

Маркетинг Агент

0 favorite Објавен: 05-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ГБЦ Комуникации

Индустрија: Маркетинг

Регион: Штип

Оглас: Радио Канал 77 има потреба од 2 ...

Digital Marketing Specialist

0 favorite Објавен: 12-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: GR8 Reviews

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: We are searching for a digital m...

Маркетинг менаџер

1 favorite Објавен: 13-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за консултан...

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Бараме лице за практична обука б...

Останати огласи во ист регион

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цермат

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО има потреба од Дистрибу...

Готвач

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Dalma food i keterin...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: ДАЛМА ФООД И КЕТЕРИНГ СЕРВИС ДООЕЛ ...

Администратор

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Месар

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...