ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Електротехничар

0favoriteОбјавен на: 11-01-2019  |  Компанија: ВИЗАРД СИСТЕМИ  |  Индустрија: Електроника и Телеко...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKLHLO
Работно место: Електротехничар
Компанија: ВИЗАРД СИСТЕМИ
Индустрија: Електроника и Телекомуникации
Реон: Скопје
Отворен од: 11-01-2019
Отворен до: 18-01-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

завршено електротехничко образование

-работно искуство во соодветната област – изведба на инсталации и теренска работа, поставување на електро опрема и безбедносни системи, сервисирање, откривање и решавање на дефекти

-Возачка дозвола, категорија Б

-тимска работа, комуникативност, одговорност и професионалност во работата

Детали за огласот:

Кандидат за изведба, пуштање во работа и одржување на системи за детекција и дојава на пожар, системи за видео надзор, системи за контрола на пристап, системи за детекција на упад/кражба, системи за јавна објава и озвучување, системи за броење на посетители, системи за детекција на чад за деловни и индустриски објекти

Веб страна: www.wizard.com.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Машински и електро техничари/инженери за одржување

0 favorite Објавен: 20-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Horeca Dooel

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Тетовски

Оглас: Потребен е електротехничар Со или...

Електромеханичар

0 favorite Објавен: 17-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Битола

Оглас: ...

Софтвер - Full Stack Developer

0 favorite Објавен: 08-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Оне Контакт

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Job Position for: Full Stack Softwa...

Оператор

1 favorite Објавен: 08-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Оне Контакт

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: КАРИЕРА ВО ОНЕ КОНТАКТ Назив на ...

Инженер за електроодржување

0 favorite Објавен: 18-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АРЦЕЛОРМИТТАЛ СКОПЈЕ...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Електричар за одржување

0 favorite Објавен: 21-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГРАДСКИ ТРГОВСКИ ЦЕН...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 21-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Готвач

1 favorite Објавен: 21-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотелско-угостителск...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Советник за маркетинг

0 favorite Објавен: 21-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за интернет ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Маркетинг Агент

0 favorite Објавен: 21-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за компјутер...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 21-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Службеник во дистрибуција

0 favorite Објавен: 21-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Центар

Оглас: ...