ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Одделенски наставник

0favoriteОбјавен на: 11-01-2019  |  Компанија: Општинско основно уч...  |  Индустрија: Образование и наука


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKLHLI
Работно место: Одделенски наставник
Компанија: Општинско основно училиште КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ Прилеп
Индустрија: Образование и наука
Реон: Прилеп
Отворен од: 12-01-2019
Отворен до: 15-01-2019
Плата: 19750
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Наставник

2 favorite Објавен: 19-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МАТГЕНИУС

Индустрија: Образование и наука

Регион: Прилепски

Оглас: Има потреба од: 1 НАСТАВНИК ПО АНГ...

Професор по англиски јазик

0 favorite Објавен: 18-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: бибони

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: profesor/ka po angliski ili germans...

Наставник

2 favorite Објавен: 20-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Меѓународни училишта...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Карпош

Оглас: ...

Наставен и ненаставен кадар

3 favorite Објавен: 06-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПСУ МАКСИМИЛИЈАН

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: ПСУ Максимилијан има потреба од сле...

Наставен кадар

1 favorite Објавен: 18-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Сигмоид Гроуп

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Ние сме тим кој работи на иновативн...

Професор по англиски јазик

0 favorite Објавен: 21-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Работник за едноставни работи на производствена линија

19 favorite Објавен: 28-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Производство

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Работник за едноставни работи нераспределен на друго место

14 favorite Објавен: 22-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Девојки за работа на бензиска пумпа, Келнер, Рецепционерка

0 favorite Објавен: 21-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Прилеп

Оглас: Салида Петрол има потреба од дев...

КОМЕРЦИЈАЛИСТ

0 favorite Објавен: 14-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ГУРУС 2019 ДООЕЛ При...

Индустрија: Маркетинг

Регион: Прилеп

Оглас: Гурус 2019 ДООЕЛ Прилеп има потр...

Останати рударски инженери

6 favorite Објавен: 03-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Мермерна компанија П...

Индустрија: Рударство

Регион: Прилеп

Оглас: нема информација...

Машки фризер

0 favorite Објавен: 20-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговец поединец за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...