ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Предавач по економија

1favoriteОбјавен на: 11-01-2019  |  Компанија: СОУ 28 НОЕМВРИ Дебар  |  Индустрија: Образование и наука


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKLHKF
Работно место: Предавач по економија
Компанија: СОУ 28 НОЕМВРИ Дебар
Индустрија: Образование и наука
Реон: Дебар
Отворен од: 12-01-2019
Отворен до: 15-01-2019
Плата: 13500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

професор по одделенска настава

4 favorite Објавен: 27-02-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ЕД...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопје

Оглас: Потребен е професор по одделенск...

Водител на слободни активности за деца од предучилишна возраст

0 favorite Објавен: 14-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЦРНА РЕКА ДООЕЛ Кава...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Предавач по сообраќај

0 favorite Објавен: 15-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ав...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Куманово

Оглас: ...

Инструктор за образование на кадри

1 favorite Објавен: 12-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ИС...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Тетово

Оглас: ...

Наставник

4 favorite Објавен: 28-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кул Сокер

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Потребен е професор по одделенска н...

Аналитичар за истражување на пазарот

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Центар

Оглас: ...