ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Административен службеник

7favoriteОбјавен на: 11-01-2019  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKLHJM
Работно место: Административен службеник
Компанија: Друштво за трговија со нафта и нафтени деривати транспорт и услуги ТВИНС ПЕТРОЛЕУМ ДОО увоз-извоз с.Негорци Гевгелија подружница бр.3 ТВИНС ПЕТРОЛЕУМ Куманово
Индустрија: Администрација
Реон: Куманово
Отворен од: 12-01-2019
Отворен до: 15-01-2019
Плата: 14000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Административен службеник

0 favorite Објавен: 18-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Битола

Оглас: ...

Административен службеник

3 favorite Објавен: 04-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АПОИНТ КОНСАЛТИНГ ДО...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 21-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Куманово

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 21-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Администрација

Регион: Штип

Оглас: ...

Администратор

1 favorite Објавен: 21-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АСУЦ БРОКЕР АД Скопј...

Индустрија: Администрација

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 21-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СУН АНД СТАРС експор...

Индустрија: Администрација

Регион: Теарце

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Возач на автомешалка

1 favorite Објавен: 05-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Куманово

Оглас: ...

Водител на машина

1 favorite Објавен: 05-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Куманово

Оглас: ...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 20-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво ЕЛЕКТРО ЛАЈТ...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Дистрибутер

7 favorite Објавен: 11-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Brza Pratka

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Кумановски

Оглас: Компанија која се занимава со доста...

Шпедитер

2 favorite Објавен: 22-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дел Кредере ДООЕЛ

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Кумановски

Оглас: Се бара царински декларант - шпедит...

Економски техничар

2 favorite Објавен: 20-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Економија

Регион: Куманово

Оглас: ...