ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

сметководител

1favoriteОбјавен на: 11-01-2019  |  Компанија: Економско-правно бир...  |  Индустрија: Сметководство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKLHJI
Работно место: сметководител
Компанија: Економско-правно биро КОМПАНИЈА Н.М ДОО Скопје
Индустрија: Сметководство
Реон: Центар
Отворен од: 12-01-2019
Отворен до: 15-01-2019
Плата: 12165
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Книговодител-Сметководител

2 favorite Објавен: 13-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Profeks Konsalting P...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Сметководствената фирма Профекс Кон...

сметководител

0 favorite Објавен: 16-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: А&БА Гроуп Скопје

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: A&БА Гроуп ДООЕЛ Скопје е компанија...

сметководител

0 favorite Објавен: 05-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ВЕРИФИКА СМТ ДООЕЛ С...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Се бара само апсолвенти на сметково...

ОДГОВОРЕН СМЕТКОВОДИТЕЛ

0 favorite Објавен: 13-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Виста Груп

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од овластен сметковод...

Раководител на сметководство

1 favorite Објавен: 21-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за ревизија ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Друштво за ревизија РСМ МАКЕДОНИЈА ...

Помошник Сметководител

1 favorite Објавен: 13-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФОБАС КОМПАНИ

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Фабрика за произвоство на средства ...

Останати огласи во ист регион

Скара-мајстор

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Готвач

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Dalma food i keterin...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: ДАЛМА ФООД И КЕТЕРИНГ СЕРВИС ДООЕЛ ...

Келнер

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Билетар

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за превозпро...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Директор на маркетинг

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРИГЛАВ ОСИГУРУВАЊЕ ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Карпош

Оглас: ...

Комерцијалист

1 favorite Објавен: 18-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Dijamant93

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Dijamant 93 Skopje, Firma koja se...