ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра

29favoriteОбјавен на: 04-01-2019  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKKLNG
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: Приватна здравствена установа -ординација по општа медицина Д-Р АРСОВА Скопје
Индустрија: Медицина
Реон: Центар
Отворен од: 05-01-2019
Отворен до: 01-03-2019
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Доктор/ка

3 favorite Објавен: 05-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: pzu trajkovi veles

Индустрија: Медицина

Регион: Велешки

Оглас: ПЗУ Трајкови-ординација по интерна ...

Доктор/ка

1 favorite Објавен: 25-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Medica Istanbul

Индустрија: Медицина

Регион: Цела Македонија

Оглас: ПЗУ Медика Истанбул-Тетово има потр...

Хигиеничар (м/ж)

1 favorite Објавен: 26-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: “Систина Офталмологија&ldq...

Медицинска сестра

4 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Чаир

Оглас: ...

Лекар

5 favorite Објавен: 17-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ОРДИНАЦИЈА УСЈЕ ...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ ,,ОРДИНАЦИЈА УСЈЕ 1" ВРАБОТУВА...

Доктор/ка

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Medica Istanbul

Индустрија: Медицина

Регион: Цела Македонија

Оглас: PZU Medica Istanbul Tetovo -ima pot...

Останати огласи во ист регион

сметководител

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за завршни и...

Индустрија: Сметководство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ВЕТ - АГРИ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Економист

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотелско-угостителск...

Индустрија: Економија

Регион: Центар

Оглас: ...

Работник на едноставни работи при изработка на градежен материјал

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...