ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

prodavacka

15favoriteОбјавен на: 03-01-2019  |  Компанија: Irem ideal prilep  |  Индустрија: Tekstilna


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKKKFH
Работно место: prodavacka
Компанија: Irem ideal prilep
Индустрија: Tekstilna
Реон: Prilep
Отворен од: 04-01-2019
Отворен до: 11-01-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Prodavacka vo salon za tepisi
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

Se bara prodavacka vo salon za tepisi 

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Шивач/ки

0 favorite Објавен: 21-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Beti-Artspid DOOEL

Индустрија: Текстилна

Регион: Охридски

Оглас: Се бараат шивачки со или без работн...

Шивач/ки

0 favorite Објавен: 08-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Екатерина 2007

Индустрија: Текстилна

Регион: Охридски

Оглас: ИТНО! ИТНО! ИТНО! Во 2019та годин...

ШИВАЧИ / ШИВАЧКИ

1 favorite Објавен: 09-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Текстилна

Регион: Надвор од Македонија

Оглас: Наш клиент е хрватска компанија ...

Шивач на текстил

0 favorite Објавен: 09-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Текстилна

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Асистент за продажба

3 favorite Објавен: 13-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: камала

Индустрија: Текстилна

Регион: Скопски

Оглас: Потребна е девојка за работа на скр...

Шивач на текстил

0 favorite Објавен: 21-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Текстилна

Регион: Пробиштип

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Контролор

3 favorite Објавен: 16-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Metroliks DOO

Индустрија: Инжинерство

Регион: Прилепски

Оглас: Фирма има потреба од техничко лице....

Книговодител

1 favorite Објавен: 18-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

4 favorite Објавен: 18-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Прилеп

Оглас: ...

PHP Developer

3 favorite Објавен: 27-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Bold Development

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Прилепски

Оглас: Bold Development, a web development...

Возач

10 favorite Објавен: 05-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Љонде Транспорт

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Прилепски

Оглас: Љонде Транспорт ДООЕЛ Прилеп има по...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

2 favorite Објавен: 18-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Прилеп

Оглас: ...