ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Медицинска сестра/Техничар

2favoriteОбјавен на: 30-12-2018  |  Компанија: ПЗУ Специјална Болни...  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKKHLM
Работно место: Медицинска сестра/Техничар
Компанија: ПЗУ Специјална Болница ДИАМЕД Скопје
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 30-12-2018
Отворен до: 11-01-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: ССС Медицинско училиште Да има положено државен испит, односно да поседува лиценца (уверение) за работа Со или без работно искуство во струката Работа со компјутери и одлично познавање на MS Office
Детали за огласот:

ПЗУ Специјална болница по нефрологија со дијализа ДИАМЕД Скопје за потребите на работниот процес објавува оглас за работнo место:  Медицинска сестра/Медицински техничар

Потребни карактеристики и вештини:

Способност за брзо учење Развиени комуникациски вештини Организираност, самоиницијативност и стручност

Што нудиме:

Можност за професионален развој и надоградба Работа во компанија која е дел од странска групација Солидни и редовни месечни примања согласно законската и подзаконската регулатива во РМ

Доколку сметате дека ги исполнувате погоренаведените услови, Ве охрабруваме да ни ја испратите Вашата биографија, со задолжително наведување на работната позиција за која се пријавувате, најдоцна до 11.01.2019 година на следниот e-mail: katerina.spaseska@dmed-consulting.de

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 18-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Клиничка болница ЖАН...

Индустрија: Медицина

Регион: Центар

Оглас: ...

Доктор/ка

0 favorite Објавен: 05-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: pzu trajkovi veles

Индустрија: Медицина

Регион: Велешки

Оглас: ПЗУ Трајкови-ординација по интерна ...

Стоматолошка сестра

1 favorite Објавен: 17-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОНИКС-ДЕНТ Скопје

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ ОНИКС-ДЕНТ Скопје има потреба о...

Неговател/ка

0 favorite Објавен: 31-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дом за стари лица На...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Дом Нана има потреба од негователка...

Доктор по општа медицина

0 favorite Објавен: 16-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Карпош

Оглас: ...

Стручен Соработник

2 favorite Објавен: 12-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Авицена ДОО Скопје

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: АВИЦЕНА ДОО, една од водечките комп...

Останати огласи во ист регион

Службеник во дистрибуција

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Градежен инженер

1 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Центар

Оглас: ...

Економист за банкарство

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ХАЛК БАНКА АД Скопје

Индустрија: Економија

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

English Language Representative

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: One Contact

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: THIS IS A FULL TIME/PART TIME PO...

Раководител за набавка и продажба

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Сметководител/Accountant

1 favorite Објавен: 19-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Специјална Болни...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Потребни карактеристики и вештин...