ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

АСИСТЕНТ ЗА ПРОДАЖБА во JYSK СКОПЈЕ

3favoriteОбјавен на: 26-12-2018  |  Компанија: Друштво за производ...  |  Индустрија: Услуги


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKJNOF
Работно место: АСИСТЕНТ ЗА ПРОДАЖБА во JYSK СКОПЈЕ
Компанија: Друштво за производство промет и услуги СКАНДИНАВИАН ЛИВИНГ ДОО експорт-импорт Скопје
Индустрија: Услуги
Реон: Скопје
Отворен од: 26-12-2018
Отворен до: 15-01-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 10
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

- Завршено најмалку ССС,

-  Одлична комуникација во продажба,

-  Одлично познавање на компјутер (Word, Excel),

-  Активна комуникација на англиски јазик.

Детали за огласот:

Личен профил:

-  Одлични комуникациски и презентерски способности

-  Ведрост, претставителност и комуникативност

-  Лојалност, иницијативност, енергичност и насоченост кон резултати

-  Грижа и ориентираност кон клиенти

-  Способност за тимска работа, флексибилност, љубезности работа под притисок

-  Способност за работа во смени

Веб страна: www.jysk.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Оператор

10 favorite Објавен: 04-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Услуги

Регион: Кочански

Оглас: Се бараат лица за работа како опера...

Оператор

3 favorite Објавен: 14-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нова Мастер Комуника...

Индустрија: Услуги

Регион: Охридски

Оглас: Our mission is to provide our clien...

Книговодител-Сметководител

0 favorite Објавен: 10-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Услуги

Регион: Битолски

Оглас: Потребни квалификации Високо обр...

Хаусмајстор

0 favorite Објавен: 12-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: хациенда роса

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: имаме потреба од хаусмајстор за раб...

Пумпаш/ки

6 favorite Објавен: 03-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Услуги

Регион: Прилеп

Оглас: нема информација...

Цвеќар-аранжер

1 favorite Објавен: 23-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Kupimoment DOO

Индустрија: Услуги

Регион: нема информација

Оглас: Купимомент Доо нуди работа во св...

Останати огласи во ист регион

Економист за банкарство

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ХАЛК БАНКА АД Скопје

Индустрија: Економија

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

stomatoloska sestra / стоматолошка сестра

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ИН ДЕНТ ФЕМИЛИ ДЕНТА...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопје

Оглас: Се вработува стоматолошка сестра...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Автомеханичар

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Продавач-асистент

0 favorite Објавен: 12-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производ...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...