ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Администратор

12favoriteОбјавен на: 25-12-2018  |  Компанија: КАБИ ИНВЕСТ ДОО експ...  |  Индустрија: Администрација


Статус: Активен
Код на огласот: TGKJNMO
Работно место: Администратор
Компанија: КАБИ ИНВЕСТ ДОО експорт-импорт Тетово
Индустрија: Администрација
Реон: Тетово
Отворен од: 26-12-2018
Отворен до: 25-04-2019
Плата: 12165
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: kabi@montecocompani
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Генерален директор

0 favorite Објавен: 13-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за маркетинг...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Раководител на одделение

1 favorite Објавен: 18-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за металопре...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Администратор

1 favorite Објавен: 18-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Битола

Оглас: ...

Административен секретар

1 favorite Објавен: 18-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за приредува...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 18-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЈЕМДАМ-ИНТЕРНАЦИОНАЛ...

Индустрија: Администрација

Регион: Куманово

Оглас: ...

Администратор

1 favorite Објавен: 18-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за погребал...

Индустрија: Администрација

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Машински инженер

0 favorite Објавен: 18-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за поставува...

Индустрија: Машинство

Регион: Тетово

Оглас: ...

Готвач

1 favorite Објавен: 15-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ АРТ ПИАНО КАФЕ ...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Референт за продажба

3 favorite Објавен: 08-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: MEDIKAPRO DOOEL

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Тетовски

Оглас: ПРОДАЖБА НА ОРТОПЕДСКИ ПОМАГАЛА ...

Економист

0 favorite Објавен: 18-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за поставува...

Индустрија: Економија

Регион: Тетово

Оглас: ...

Економист

1 favorite Објавен: 18-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Економија

Регион: Тетово

Оглас: ...

Работник за едноставни работи на производствена линија

2 favorite Објавен: 15-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Тетово

Оглас: ...